آموزش طراحی سایت در تبریز
 • مفاهیم وب

 • آشنایی با وب سرور ها

 • مرورگر های وب

 • آشنایی با پروتوکل HTTP (ساختار درخواست ها و پاسخ ها – Caching – کد های خطا و …)

 • انواع آدرس در وب و ساخت لینک ها

 • انواع تصاویر در وب

 • فشرده سازی تصاویر برای وب

 • Conditional Comments

 • آشنایی با امکانات نرم افزار Visual Studio برای توسعه دهندگان وب

 • نکاتی مهم مورد CSS

 • قوانین Cascade

 • تشخیص Conflict در CSS های صفحه

 • استفاده از قابلیت Developer Tools در مرورگر ها

 • استفاده از قابلیت De

 • آشنایی با Image Sprites

 • آشنایی و کنترل BOX Model

 • قابلیت های جدید پس زمینه در CSS3

 • استفاده از Gradient در پس زمینه المنت ها بدون استفاده از تصاویر

 • استفاده از هر نوع Font دلخواه بدون آنکه آن فونت در سیستم کاربر نصب باشد

 • مشخص کردن محل المان ها بر روی صفحه و نسبت به یکدیگر (Positioning)

 • مشخص کردن نحوه نمایش المنت ها (Display)

 • تغییر شکل المنت ها (چرخش المنت ها – تغییر زاویه المنت ها – تغییرمقیاس و تغییر مکان المنت ها)

 • امکانات Visual Studio برای تولید HTML توسط CSS Selector) Zen Codding)

 • آشنایی با CSS Framework ها

 • آشنایی با Twitter Bootstrap

 • آشنایی با مفاهیم طراحی واکنش گرا (Responsive Design)

 • آشنایی با JavaScript

 • مروری بر j Query

 • ساخت اسلایدر

 • ساخت گالری تصاویر

 • ساخت منو

 • استفاده از CDN ها

 • تولید متن و تصاویر آزمایشی برای طراحی قالب سایت

 • نحوه تست سایت در مرورگرها و سیستم عامل های مختلف

 • بهینه سازی سایت برای موتورهای جستوجوگر

 • انتخاب سرور مناسب برای سایت

ممکن است این سئوال برای شما پیش آمده باشد که آیا هر شخصی با هر تحصیلاتی می تواند طراح سایت شود

ممکن است سئوالتان این باشد که برای اینکه طراح سایت شویم باید چه مسیری را طی کنیم و چه مهارت هایی را فرا بگیریم؟

و یا اینکه در کدام آموزشگاه طراحی سایت در تبریز، این دوره ها را فرابگیریم؟

طراحی سایت یکی از پردرآمد ترین مشاغل در زمینه فناوری در ایران و جهان است که انتظار می رود تا 40 سال آینده هم پتانسیل و فضا برای رشد و توسعه در ایران داشته باشد و با توجه به رکود کسب و کارها و تولد سبک های خاصی از کسب و کار در حوزه تلفن های همراه،محیط توسعه نرم افزاری و سخت افزاری تغییر کند.

چنانچه جز متولدین اواخر دهه 60 و دهه 70 هستید ، زمان زیادی برای کسب در آمد در بستر وب فارسی دارید.اما سئوالی که اینجا به وجود می آید این است که چگونه باید طراح سایت شد؟

چگونگی طراحی و راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و کارآمد نیاز هر فردی است که امروزه بسیاری از افراد با پرداخت هزینه های زیاد آنرا به دیگران محول می کنند. شما می توانید با آگاهی از چگونگی راه اندازی یک وبسایت به ساده ترین نحو ممکن، به صورت کاملا کاربردی و همچنین تخصصی، دنیای مجازی خود را، خودتان مدیریت کنید.

کافیست دوره های آموزش طراحی سایت در تبریز را گذارنده و با کمی تمرین و ممارست آنچه در ذهن خود دارید را پیاده سازی کنید.

هدف از تشکیل کلاس طراحی سایت در تبریز چیست؟

خدای منان را بخاطر فراهم نمودن امکانات کسب دانش و تخصص در زمینه طراحی سایت در تبریز و آموزش سئو در تبریز در 16 سال کاری سپاس گذاریم و با ایمان به جمله زیبای “زکات علم نشر آن است ” بر آن شدیم تا آموخته های تخصصی خود را به روشی بسیار ساده و نوین در کلاس آموزش صفر تا صد طراحی سایت به شما عزیزان علاقه مند آموزش دهیم.

تیم طراحی سایت در تبریز با هدف کمک به جامعه طراحان سایت و علاقه مندان به حرفه ی طراحی سایت و با نیت ارتقاء جامعه متخصصان وب این دوره را برگزار می کند. امید است با اجرای این هدف نقش موثری در کاهش لیست طویل شرکت های فروش قالب هایی دزدی و کرک شده و ناقص و کلاهبردار در صنعت وب ایفا کنیم.

در این دوره از آموزش طراحی سایت روش های جدید تحلیل ، طراحی و کد نویسی ارائه خواهد شد تا شما را با ساده ترین راهکارها برای رسیدن به اهدافتان یاری نماییم.

پس از برگزاری آزمون برای عزیزانی که در دوره های آموزش طراحی سایت در تبریز شرکت کرده اند از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری بعمل خواهد آمد تا به صورت رایگان در دوره کارآموزی شرکت نمایند و با بکارگیری دانش کسب شده در عمل به کسب تجربه بپردازند.

چگونه طراح سایت شویم؟

بسیار ساده است. بهتر است مسیر خود را با یادگیری CMS وردپرس آغاز کنید

بهترین آموزشگاه طراحی سایت با وردپرس در تبریز ،کانون فن ایران زمین (کافاز) در مرکز شاهد، با اساتید حرفه ای و درجه یک در کنار شماست.
ما به سادگی هر چه تمام تر، به شما اصولی ترین مبانی طراحی سایت باوردپرس را آموزش می دهیم و برای طراحی بهترین ظاهر رابط کاربری همراهتان هستیم.

بازار کار طراحی سایت چگونه است و چگونه می توانیم پس از یادگیری طراحی سایت کسب در آمد کنیم؟

این سئوالی بود که سال ها پیش برای خود من هم مطرح بود که حالا و پس از یادگیری این مهارت ها، چگونه وارد بازار کار طراحی سایت شوم و از طریق طراحی سایت، کسب در آمد کنم.
البته در آن زمان ها، بازار وب فارسی چنین قدرتمند نبود و پروژه ها کوچک و شخصی بودند.
اما این روز ها اوضاع فرق کرده است.
برای کسب درآمد از طریق طراحی سایت، برای شروع شاید بهترین مسیر، انتخاب کارمندی و استخدام در یک شرکت برای کسب تجربه است.
تجربه و تجربه و تجربه…این شاید راز مگوی موفقیت در شغل طراحی سایت باشد.
کدها را همه بلدند و اگر هم بلد نباشند ، نهایتا با گذراندن یک یا چند دوره در آموزشگاه طراحی سایت کافاز، فرا می گیرند.
اما آن چیزی که بین اشخاص مختلف فرق می کند، تجربه استفاده از داشته هایشان است که این به دست نمی آید مگر با آزمون و خطا و چه بهتر اینکه آزمون و خطای شما در یک شرکت باشد که حقوق هم بابت آن و در پروژه های واقعی دریافت کنید.

اما پس از آن می توانید به صورت فری لنسری و آزاد و پروژه ای کار کنید و اتفاقا درآمد خوبی هم کسب کنید.
فراموش نکنید که برای یک طراح سایت خوب، همیشه کار و پروژه و پول هست و تنها کافی است که اراده کنید.

این یک شعار نیست….یک واقعیت است.

آیا هر شخصی با هر تحصیلاتی می تواند طراح سایت شود؟

بله! این پاسخ به همین صراحت ، پاسخ تمام اشخاصی است که مطرح می کنند

پس لازم نیست نگران مدرک و رشته تحصیلی خود باشید.
تنها کافی است اراده کنید و خسته نشوید.
تلاش کنید و بخواهید و بخواهید.

بهترین آموزشگاه طراحی سایت در تبریز

ما ادعایی نداریم که بهترین هستیم.

به شخصه فکر می کنم بهترین استاد طراحی سایت، بهترین آموزشگاه طراحی سایت و سایر بهترین ها، تنها به خروجی آن استاد یا آموزشگاه بستگی دارد
از نظر ما، بهترین آموزشگاه طراحی سایت، جایی که از شما بهترین بسازد، جایی است که شما بدون هیچ تجربه علمی و عملیاتی وارد آن می شوید و یک شاهکار بیرون می آیید…
البته خود بنده به شخصه، در طول یکسال، چندین و چند شاهکار تربیت می کنم که البته اکثر آنها در کنار خودم مشغول به کار می شوند چرا که بهترین ها را باید به هر قیمتی نگه داشت…اما پیشنهاد می کنم بهترین ها را با دقت و وسواس انتخاب کنید و به اسم برند فلان موسسه و …. دقت نکنید.
نگارنده این مقاله و سایر اساتید طراحی سایت این مجتمع ، همگی دارای پروژه های عملی در بازار وب فارسی می باشیم و مدیر پروژه و یا جزیی از پروژه های بزرگ کشور هستیم ، پس تجربه داریم و اتفاقا چون به دنبال نیروی کار خوب و مسلط برای پروژه های خود هستیم، انگیزه لازم را برای انتقال این تجربیات به شما داریم
پس ما اگر خود را بهترین می دانیم به دلیل دانشجویان مان است که بهترین ها خروجی ها را به ما می دهند.

آیا دوره آموزش طراحی سایت در تبریز گامی برای ورود به بازار کار است؟

دوره کامل طراحی وب سایت توسط متخصصین، اساتید و طراحان حرفه ای وبسایت، بسیار جالب و بر اساس نیاز های بازار کار تهیه و تدوین شده است. شما میتوانید پس از گذراندن دوره ساخت وب سایت، درک صحیحی از نیازها و توانایی های لازم برای ورود به بازار کار را کسب نمایید، آنچه که در آموزش واقعی موثر است، آموزش کاربردی و اصولی همراه با انتقال تجربیات است. در این محیط آموزشی می توانید در طول دوره تجربه کاری خوبی را کسب کرده و پس از پایان دوره هراسی از ورود به بازار کار واقعی و پذیرفتن مسئولیتهای کاری نداشته باشید و یا با تیم اجرایی موسسه پایا همکاری نمایید.

طراحی وب سایت را از کجا شروع کنیم؟

شیوه یادگیری تمام این فوت و فن ها بستگی به خودتان دارد. اما دو شیوه پر بازده تر است: اول شرکت در کلاسهای آموزش طراحی سایت در تبریز. و راه دوم خود اینترنت و جستجو در آن (خصوصا اگر زبانتان خوب است)

کتاب و سی دی آموزشی بد نیست، اما بازدهی خوبی ندارند چون تئوری هستند و عملا آموزشهای مکتوب کمتر کاربردی است. و شما را حرفه ای نمی کند.

موثرترین راه کسب مهارت حرفه ای در طراحی سایت چیست؟

به جرات میتوان گفت که موثرترین راه جهت کسب مهارت حرفه ای در طراحی سایت، شرکت در کلاس های آموزش طراحی سایت در تبریز حضور در کلاس و کسب معلومات و تجربیات استاد مربوطه موجب میشود تا بسیار سریعتر به یک طراح وب سایت حرفه ای تبدیل شوید.

پس از یادگیری اصول اولیه و کدها، باید نمونه کار برای خودتان جور کنید و بهتر اینکه از یک وبسایت شخصی یا با طراحی سایتی که در موضوع مورد علاقه خودتان است شروع کنید. فراهم کردن نمونه کارهای قوی بسیار مهم است و شرکتها معمولا بر اساس آن شما را انتخاب می کنند. پس از چند ماه کار کردن مستمر روی سایتهای خودتان، کم کم سفارشهای کوچک می گیرید و پس از مدتی روی سفارش های بزرگ و درآمدهای بالا حساب کنید.

ارایه مدرک بین المللی معتبر
سوالات متداول

روش آموزش طراحی وب سایت در موسسه آموزشی ما بصورت 0 تا 100 ارایه میشود و در عین سادگی و روان بودن انتقال مطالب کاملا حرفه ای آموزش خواهید دید.

آیا در طول دوره پروژه ای نیز انجام میشود؟

بله ، دوره آموزش طراحی سایت در تبریز در این موسسه کاملا بصورت پروژه محور است و تمامی نکات در طول آموزش به همراه پروژه بصورت عملی پیاده سازی می شود.

برای بسیاری از افراد که میخواهند دوره آموزش طراحی وب سایت را فرا بگیرند همیشه این سوال است که از کجا شروع کنم ، در واقع مسیر یادگیری طراحی وب سایت را آشنایی ندارند، در جواب باید گفت شما میتوانید به دو حالت وارد این شغل شوید:

 1. طراحی وب سایت بدون نیاز به کدنویسی و دانش برنامه نویسی :

در این روش شما میتوانید با یکی از CMS ها (سیستم مدیریت محتوا) شروع کنید که به راحتی قادر خواهید بود وب سایت های مختلف در موضوعات مختلف از جمله وب سایت های فروشگاهی و شرکتی را راه اندازی کنید. محبوب ترین و معروفترین CMS در دنیا وردپرس است ، ما در موسسه سپیدار در دوره طراحی وب سایت در تبریز wordpress  را بصورت جامع برای شما آموزش میدهیم.

 1. طراحی وب سایت بصورت برنامه نویسی :

برای اینکه شما بتوانید یک گام جلوتر از بقیه کسانی که وب سایت را با وردپرس طراحی میکنند حرکت کنید نیاز به دانش برنامه نویسی خواهید داشت که سایت های کاملا حرفه ای و شخصی سازی شده را راه اندازی کنید . ما در این موسسه زبان برنامه نویسی PHP را آموزش میدهیم.

بله قطعا ! همانطور که میدانید امروزه اکثر کسب و کارها به سمت اینترنتی شدن روی آورده اند ، حتی تصور اینکه بتوان نان را بصورت اینترنتی سفارش داد در گذشته نه چندان دور شبیه یک رویا بود ، اما امروزه مشاغل به سرعت به خدمات آنلاین روی آورده و فروشندگان محصولات خود را بصورت اینترنتی به فروش می رسانند . این مساله نیاز را در جامعه ایجاد میکند که به افرادی که تخصص لازم در زمینه طراحی وب سایت دارند مراجعه کنند و با توجه به اینکه در کشور ما خیلی خلا در زمینه اینترنتی شدن بیزنس ها وجود دارد بنابراین باید فرصت را غنیمت شمرده و با شرکت در دوره آموزش طراحی سایت در تبریز درآمدزایی خود برای چندین سال را تضمین کنیم

همانطور که میدانید رشته داشگاهی مرتبط با این موضوع رشته های IT و کامپیوتر هستند ، چنانچه در این رشته ها تحصیل کرده باشید با جزئیات آشنایی خواهید داشت ، اما اگر هیچ دانشی هم نداشته باشید ما 0 تا 100 این تخصص را بصورت حرفه ای و با بیان ساده برای شما آموزش خواهیم داد و دغدغه ای نسبت به این موضوع نداشته باشید.

فرا گرفتن هر تخصصی نیاز به تکرار و تمرین و پشتکار است و مهمتر از همه دانستن مسیر یادگیری است، ما نقشه راه را برای شما شفاف میکنیم و در عین حال در بهترین حالت برای طی کردن و فراگیری 3 ماه زمان لازم خواهد بود.