لوگو کافاز

10 کاری که می توانید با گوشی های هوشمند خود انجام دهید

فهرست مطالب

امروزه تلفن های هوشمند به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند. ما امروز نمی توانیم بدون آنها زندگی کنیم. اما حتی پس از نصب برنامه های مختلف ، ما از تلفن هوشمند خود برای اساسی ترین موارد مانند پرداخت قبوض یا رزرو تاکسی استفاده می کنیم. اما ، تلفن هوشمند ما برای چیزهای بیشتری در نظر گرفته شده است. این مینی کامپیوتر در جیب شما می تواند هنگامی که شما شگفتی های آن را کشف کردید ، شما را بدون حرف نگه دارد.

تلفن های هوشمند امروزه صدها عملکرد را انجام می دهند و ما برای انجام این کارها به صدها دستگاه یا ابزار مجزا نیاز داریم. شما می توانید مقاله اخیر ما را در مورد تعداد گجت هایی که مجبور به خرید آنها می شدیم در صورت عدم وجود تلفن های هوشمند بخوانید.

موارد مهم قابل انجام توسط تلفن های هوشمند

  1. قفل کنید ، قفل را باز کنید و حتی ماشین خود را روشن کنید!

برای کسانی که همیشه کلید ماشین خود را گم می کنند ، Viper SmartStart می تواند کلیدهای شما را با تلفن جایگزین کند. در صورت فعال بودن ، می توانید ماشین خود را قفل و قفل کنید ، حتی بدون بیرون آوردن گوشی از جیب.

  1. ضربان قلب خود را زیر نظر بگیرید

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برنامه ای مانند ضربان قلب فوری را نصب کنید ، نوک انگشت خود را روی دوربین قرار دهید و در عرض 10 ثانیه ، یک گزارش دقیق دقیقاً روی صفحه نمایش خود خواهید داشت. نیازی به سرمایه گذاری روی این محصولات فانتزی نیست. برنامه های متعدد دیگری نیز برای بررسی ضربان قلب وجود دارد.

اگرچه ، ممکن است نتایج دقیق نباشند ، اما ممکن است تلفن های آینده را با سخت افزار مناسب وارد کنیم تا نتایج دقیق پارامترهای اساسی سلامت را بدست آوریم.

  1. یک نقشه واقعیت افزوده را روی شیشه جلو اتومبیل خود قرار دهید

رانندگی می تواند سخت باشد ، به ویژه در فصل زمستان و بارندگی به دلیل مه. در چنین مواردی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که Hudway را نصب کنید ، مقصد خود را وارد کرده و تلفن خود را روی داشبورد قرار دهید. تلفن شما نقشه ای را روی شیشه جلو خود قرار می دهد و می توانید با خیال راحت رانندگی کنید.

  1. تبدیل به یک ابزار مفید

شما می توانید برنامه های زیادی را در فروشگاه برنامه Iphone و Android play store پیدا کنید که می توانند به صورت روحیه عمل کرده و در تراز کردن تصاویر و قفسه ها با نهایت دقت به شما کمک کنند. و علاوه بر این ، نصب این برنامه ها رایگان است.

  1. تصاویر موجود در Camera Roll خود را جستجو کنید

اگر دستگاه اندرویدی دارید ، با برنامه Google Goggles ، می توانید تصویر گرفته شده در رول دوربین خود را جستجو کنید. هنگام پیدا کردن اطلاعات در مورد یک ساختمان تاریخی ، محصول و غیره می تواند بسیار مفید باشد.

  1. نگاتیو های قدیمی را دیجیتالی کنید و اسکن کنید

یک راه سریع برای مشاهده نگاتیوهای قدیمی خود ، می توانید از افکت های نگاتیو  دوربین استفاده کنید یا به سادگی از برنامه هایی مانند Helmut Film Scanner استفاده کنید.

  1. ارتفاع ، فاصله ، عرض را با استفاده از لنز دوربین اندازه گیری کنید

گاهی اوقات ، اندازه گیری چیزها واقعاً دشوار است ، به ویژه اگر آنها بلند ، بلند یا دور باشند. در صورت علاقه به اندازه گیری مواردی که نوار اندازه گیری شما از کار می افتد ، می توانید برنامه های مختلفی را که تقریباً همه چیز را از لنز دوربین شما اندازه گیری می کنند ، بارگیری کنید.

  1. آن را به مانیتور کودک تبدیل کنید

برنامه های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد خواب نوزاد خود را زیر نظر داشته باشید و هرگونه حرکت یا صدایی را مشاهده کنید. به سادگی تلفن خود را در اتاق نوزاد خود قرار دهید تا با تشخیص هرگونه اختلال ، شماره تلفن به طور خودکار شماره گیری کند.

  1. تلویزیون خود را کنترل کنید

در سناریوهای بدون عارضه که ممکن است ریموت تلویزیون خود را در جای خود قرار داده باشید ، می توانید از برنامه های مختلفی که در فروشگاه بازی تلفن هوشمند خود یافت می شود استفاده کنید که می تواند نه تنها تلویزیون شما ، بلکه سایر دستگاه های الکترونیکی دیگر را نیز کنترل کند.

  1. اسکنر بارکد

برنامه های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد کد QR و بارکدهایی را که اغلب در روزنامه ها ، غذاهای بسته بندی شده و سایر محصولات چاپ می شوند اسکن کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد آنها پیدا کنید.

اینها برخی از کارهای ناشناخته ای بود که می توانید با تلفن های هوشمند امروزی انجام دهید. بدانید که در گوشی های هوشمند آینده چه انتظاری دارید.

تلفن هوشمند شما فراتر از امکانات اولیه استفاده می کند. این می تواند از جهات مختلف به شما کمک کند و همچنین می تواند به صرفه جویی در هزینه های زیادی کمک کند. پس برای چی منتظری؟ شروع به کاوش کنید!

چنانچه علاقه مند به یادگیری گوشی های هوشمند هستید پیشنهاد میشود در دوره آموزش تعمیرات موبایل در تبریز که در این مرکز برگزار میشود شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook