لوگو کافاز

آموزش تعمیرات ظرفشویی در تبریز

فهرست مطالب

پیشرفت تکنولوژی موجب شده است  تا برای آسایش و راحتی مردم وسیله های مختلفی تولید شود که ماشین ظرفشویی نیز از جمله ی آن ها می باشد . این وسیله ی پر کاربرد به دلیل اینکه موجب راحتی و آسایش مردم در انجام دادن کارهای روزانه می شود ، بسیار مورد توجه قرار گرفته و در بسیاری از خانه ها به کار برده می شود .

در صورتی که استفاده از یک محصول بیشتر باشد شغل های مربوط به آن نیز رونق زیادی خواهد داشت . شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی که شامل تعمیرات مکانیکی و الکتریکی می باشد ، رونق بسیاری دارد و در صورت کسب مهارت و تجربه کاری وگذراندن دوره های آموزشی می توان به درآمد خوب و سریعی از این کار دست یافت .

دوره های آموزش تعمیرات ظرفشویی در تبریز شامل آموزش تعمیرات مکانیکی و الکتریکی به صورت تئوری و عملی توسط اساتید با تجربه و مجرب می باشد و پس از پایان دوره ها افراد می توانند به راحتی وارد بازار کار شده و کسب درآمد نمایند .

بازار کار حرفه ای تعمیرات ظرفشویی در تبریز

ماشین ظرفشویی از جمله وسیله های محبوبی می باشد که با وجود اینکه مدت زمان زیادی از وارد شدن آن به بازار نمی گذرد ، ولی با این وجود در همین مدت زمان اندک توانسته محبوبیت زیادی در بین مردم به خصوص خانم های خانه دار و شاغل  که به دنبال آسایش و راحتی بیشتر می باشند کسب نماید به طوری که هم اکنون  در بسیاری از خانه ها وجود دارد و به عنوان وسیله ی مهم در لیست جهیزیه عروس نیز وارد شده است .

اما نکته ی مهمی که در مورد این نوع از وسیله ها وجود دارد ، ساده نبودن ساختار آن ها می باشد که این امر موجب می شود تا در صورتی که ایراد یا خرابی در آن ها وجود داشته باشد و یا نیاز به سرویس داشته باشند خود افراد قادر به رفع عیوب و ایراد و سرویس آن نباشد ، از متخصصین برای  این کار کمک گرفته شود . تعمیرکاران ماشین ظرفشویی ، وظیفه ی تعمیر و سرویس این وسیله را بر عهده دارند و به دلیل کاربرد زیاد این وسیله در جامعه ی امروزه ، بازار کار تعمیر ماشین ظرفشویی از رونق خوبی بر خوردار می باشد .

شغل های مرتبط با تعمیرات ماشین ظرفشویی

لوازم خانگی شامل ظروف برقی و اتوماتیک و … می باشد که در خانه ها به کار برده می شود و ماشین ظرفشویی نیز از جمله ی این ظروف می باشد . بنابراین افرادی که در زمینه تعمیر لوازم خانگی فعالیت می کنند نیز قادر به تعمیر ماشین ظرفشویی می باشند و تنها تفاوت آن ها در این است که افرادی که فقط به تعمیر ماشین ظرفشویی می پردازند ، دوره های تخصصی این کار را به طور کامل گذرانده اند و با تمامی برندها و انواع مدل های آن آشنایی دارند . بنابراین شغل تعمیرات لوازم خانگی با شغل تعمیرات ماشین ظرفشویی مرتبط می باشد .

از طرف دیگر می دانیم که لوازم الکتریکی از قبیل یخچال ، ماشین ظرفشویی و ماشین لباس شویی و … دارای بردهای الکترونیکی می باشند که  وظیفه ی مهمی در این دستگاه ها بر عهده دارند و خطا یا ایراد در آن ها موجب از کار افتادن دستگاه می شود ، اما با این حال گاها دچار ایراد می شوند و نیاز به تعمیرات پیدا می کنند  . تعمیر برد دستگاهی همچون ماشین ظرفشویی هم به وسیله ی تعمیر کاران این حرفه امکان پذیر می باشد و هم به وسیله ی تعمیر کاران برد الکترونیکی که دوره ای جداگانه در زمینه ی تعمیر انواع بردها را گذرانده اند انجام می شود . در نتیجه تعمیرات بردهای الکترونیکی نیز از جمله مشاغل مرتبط با این حرفه می باشد .

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات ظرفشویی

افراد بسیاری وجود دارند که به دنبال شغل های شخصی برای خود می باشند و علاقه ی به کار کردن برای افراد دیگر را ندارند . بسیاری از افراد نیز هستند که به  دلیل نبودن شغل مناسب به دنبال فراهم نمودن شغل برای خود و کسب درآمد از آن می باشند . بسیاری از افراد نیز به دلیل نداشتن سرمایه ی کافی و ترس از شکست از جلو رفتن و ایجاد شغل برای خود نا امید هستند . مسئله ی مهمی که در این میان وجود دارد این است که اگر علاقه برای انجام کاری وجود داشته باشد انسان را از هدفش باز نمی دارد و این امر با توجه به سرگذشت افراد موفق جهان ثابت می شود که تمامی آن ها از صفر و بدون سرمایه و با سرمایه اندک مشغول به کار شده اند .

اگر از همه ی موارد گفته شده بگذریم باید گفت که مشاغلی هم وجود دارند که برای شروع به کار نیاز به سرمایه  زیاد ندارند و فقط با کسب تجربه و مهارت می توان از آن ها به درآمدزایی سریع دست یافت .

مشاغل فنی از قبیل تعمیرات ماشین ظرفشویی از جمله مشاغلی می باشند که برای فعالیت در آن بیشترین هزینه ای که پرداخته می شود مربوط به هزینه دوره ها و آموزش ها می باشد  و پس از کسب تخصص با استفاده از ابزارها و تجهیزات ساده از قبیل جعبه ابزار و مولتی متر و … که قیمت آن چنانی نیز ندارند می توان مشغول به کار شد .

با گذراندن دوره آموزش تعمیرات ظرفشویی در تبریز و کسب مهارت و تجربه کافی هم می توان مغازه ای اجاره کرده و برای خود مشغول به کار شد و هم می توان در شرکت های خدماتی و تعمیراتی و .. مشغول به کار شد .

چگونه تعمیر کار حرفه ای ماشین ظرفشویی شویم ؟

حرفه ای شدن در شغل از جمله مواردی می باشد که در کسب درآمد بیشتر موثر می باشد . برای اینکه تعمیرکار حرفه ای ماشین ظرفشویی شد باید با تمامی قطعات ، انواع و برندهای آن ها آشنا بود و توانایی لازم برای عیب یابی و تعمیر برد و … در آن ها را داشت . دوره های آموزشی که در آموزشگاه سپیدار برای آموزش تعمیرات ظرفشویی در تبریز برگزار می شود تمامی نکات مربوط به تعمیرات این وسیله را از صفر تا صد آموزش می دهد و تمامی قطعات و کارایی آن ها را معرفی می نماید . شرکت در این دوره ها نیاز به تخصص و تحصیلات آن چنانی ندارد و چه افرادی که در رشته های برق و الکترونیک تحصیل کرده اند و آشنایی نسبی با وسایل و چگونگی تعمیر آن ها  را دارند و چه افرادی که هیچ تحصیلاتی ندارند می توانند در این کلاس ها شرکت نمایند . لازم به ذکر است که بعد از گذراندن دوره ها به این افراد مدرک فنی و حرفه ای اعطا خواهد شد و بعد از معرفی به بازار و کسب تجربه می توانند به طرق مختلفی از این کار درآمد زایی نمایند .

کسب درآمد بالا با تعمیرات ماشین ظرفشویی

کسب درآمد بالا از یک شغل بستگی به خود افراد دارد که به چه اندازه مهارت کسب نموده اند و در این کار حرفه ای شده اند . بنابرین هر چه قدر میزان مهارت افراد بالا باشد بیشتر شناخته تر می شوند و درآمد بالایی کسب می نمایند . همچنین برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر مهارت زیاد ، لازم است برخی از نکات در نظر گرفته شود و در صورت توان به آن ها عمل شود . برای نمونه تبلیغات بیشتر موجب شناخته تر شدن و در نتیجه کسب درآمد بیشتر می شود و از طرفی هر چه قدر که مغازه در نقاط شلوغ و پر رفت و آمد باشد افراد بیشتری با آن آشنا خواهند شد . سوای همه ی این ها مشتری مداری و اخلاق خوب می باشد که موجب جذب مشتری و در نتیجه زبانزد بودن آن در میان مردم می شود .

سرعت عمل در کار و خوش قولی نیز از دیگر مواردی می باشد که موجب جذب مشتری های ثابت و همیشگی می شود .

نکات گفته شده برخی از نکات ساده و در عین حال موثری می باشد که با رعایت آن ها می توان به درآمد بالا دست یافت .

چالش های ورود به بازار کار تعمیرات ظرفشویی

چالش ها در هر کاری چاشنی آن کار می باشد و شاید در مشاغل آزاد کمی بیشتر از سایر شغل ها باشند که البته می توان با کمی دقت و حوصله از این چالش ها رد شده و در کنار آن به موفقیت زیا د دست پیدا کرد . از جمله چالش هایی که شغل تعمیرات ظرفشویی دارد به روز بودن می باشد  . با توجه به این که وسیله هایی همچون ماشین ظرفشویی روز به روز در حال پیشرفت می باشند و تکنولوژی های جدیدی به آن ها افزوده می شود .

بنابراین باید تعمیر کاران اطلاعات و دانش کافی برای آن را داشته باشند و بر مهارت و دانش خود بیافزایند . علاوه بر این حفظ اعتماد به نفس نکته ی بسیار مهمی می باشد که موجب تاثیر بر نحوه ی عملکرد شما می شود و در جلب اعتماد مشتری موثر می باشد . در نتیجه کافی است تا در کنار اعتماد به نفس بر دانش و مهارت های خود در زمینه تعمیرات انواع ماشین های ظرفشویی در هر برندی بیافزاید تا علاوه بر این که یک تعمیر کار حرفه ای شوید به درآمد بالایی نیز دست پیدا کنید .

جهت شرکت در سایر دوره های آموزش تغمیرات لوازم خانگی در تبریز با شماره 04191010408 تماس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook