لوگو کافاز

آموزش خصوصی تعمیرات موبایل در تبریز

فهرست مطالب

پیشرفت تکنولوژی و توسعه و دگرگونی در فناوری موجب شده که در حوزه های مختلف از جمله گوشی تلفن همرا شاهد پیشرفت چشمگیر شویم و روز به روز تنوع محصولات بالاتری داشته باشیم . در دنیای امروز کمتر کسی را می توان یافت که گوشی تلفن همراه نداشته باشد و یا  از گوشی های غیر هوشمند استفاده کند . گوشی ها تلفن همراه دارای تنوع بسیار زیادی می باشند که کاربرد های مختلف  فراوانی نیز دارند . استفاده بیشتر از گوشی های موبایل و افزایش کاربران آن نیاز به مراکز پشتیبانی برای آن ها را لازم و ضروری می نماید .

مراکز پشتیبانی گوشی های تلفن همراه متشکل از افراد متخصصی می باشند که آشنایی کاملی با سخت افزار و یا نرم افزار های گوشی های موبایل داشته باشند و در صورت خرابی آن ها را تعمییر نمایند . از آن جایی که نوسانات ارزی بازار بر روی موبایل ها و تبلت ها و … نیز تاثیر می گذارد از همین رو  در صورت خرابی و آسیب دیدگی گوشی های موبایل کمتر می توان  گوشی جدید را جایگزین آن ها نمود و به همین دلیل نیاز به مراکز تعمیر عمومی و خصوصی موبایل بیشتر می شود .

افراد علاقه مند به یاد گیری تعمیرات خصوصی  موبایل در تبریز باید ضمن در نظر داشتن این نکته که آموزش در این زمینه نیازمند تلاش و تبحر فراوان می باشد باید کلاس ها و دوره های آموزشی را در مراکز معتبر و زیر نظر اساتید با تجربه و کاربلد بگذرانند و کلاس ها و دوره ها را به طور کامل طی نمایند .

آموزش تعمیر موبایل در تبریز :

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز در دو بخش نرم افزاری و سخت افزاری صورت می گیرد . آموزش های تعمیر موبایل همچنین می توانند به صورت آموزش  خصوصی تعمیر موبایل  یا آموزش عمومی تعمییر موبایل در تبریز برگزار شود .

آموزش خصوصی تعمیرات موبایل در تبریز

 آموزش تعمیر موبایل در تبریز امری ضروری و مهم می باشد که موجب می شود که با آموزش صحیح و اصولی برای کار آموزان راه برای ورود آن ها به عرصه ی کار فراهم آید .

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز امری بسیار تخصصی می باشد و آموزش باید زیر نظر مدرسین و تعمیرکاران مجرب و در روی برد های سالم و زنده صورت پذیرد تا آموزش به صورت دقیق انجام شود .

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل در تبریز :

در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در تبریز در بخش نرم افزاری  کلیه مباحث مربوط به گوشی های تلفن همراه اعم از بخش های مربوط به مباحث نرم افزاری ، روش های ساده راه اندازی موبایل ، شناخت و آموزش انواع باکس ها ، کار با تجهیزات کارگاه، رفع  عیب سریال های موبایل ، روش های بک آپ گیری و نحوه ی فلش و یا ریستور کردن و … آموزش داده می شود .

آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل در تبریز :

در آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل در تبریز تمامی مباحث مربوط در حوزه ی سخت افزاری به کار آموزان آموزش داده می شود ، به این صورت که در پایان آموزش ها افراد کار آموز به تعمیرکاران قوی و متبحر در زمینه های سخت افزاری تلفن های همراه تبدیل می شوند. در آموزش سخت افزاری موبایل در تبریز مباحثی همچون نحوه ی باز نمودن گوشی و معرفی تمامی قطعات و نقشه خوانی و پایه سازی و شابلون زنی و بر طرف نمودن ایراد های دوربین و … آموزش داده می شود .

آموزش خصوصی تعمیرات موبایل در تبریز:

در آموزش خصوصی تعمیرات موبایل در تبریز کار آموزان به صورت خصوصی زیر نظر استادان مجرب در کلاس به تنهایی و به طور دقیق آموزش داده می شوند و استادان به صورت تضمینی بخش های مختلف از قبیل سخت افزار و یا نرم افزار مربوط به گوشی ها و تبلت ها را به متقاضیان آموزش می دهند . در پایان آموزش خصوصی تعمیرات موبایل در تبریز کار آموزان به افرادی متبحر و ماهر در این زمینه تبدیل می شوند و می توانند پا در عرصه ی کار بگذارند زیرا آموزش در کلاس های خصوصی با دقت بیشتر و حساسیت بالاتری صورت می گیرد و به دلیل نبود نفرات اضافی در کلاس ، مباحث به راحتی در ذهن کار آموز می نشیند .

امروزه گوشی‌های تلفن همراه به یک وسیله همه‎‌گیر در کل دنیا تبدیل شده است. گوشی‌های هوشمندی که همه افراد جامعه حداقل یکی از آن‌ها را در جیب خود دارند. وابستگی به این گوشی‌های همراه باعث شده است که افراد بیشتر اوقات خود را با آن سپری کنند و حتی می‌توان گفت بسیاری از افراد بیش از 10 ساعت در طول شبانه‌روز با آن سرگرم هستند.

اما استفاده مستمر از گوشی‌های هوشمند ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلات سخت‌افزاری و حتی نرم‌افزاری برای آن گردد و کارکرد آن را مختل می‌کند. این معایب هر چند کوچک یا بزرگ باعث متحمل شدن هزینه برای شما خواهد شد و با توجه به بالا رفتن قیمت گوشی امکان خرید گوشی نو نیز برای بسیاری از افراد مقدور نیست. پس در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکلی مجبور هستید آن را به تعمیرگاه برده و تعمیر کنید. اما واقعیت این است که بعضی از مشکلاتی که برای گوشی‌های هوشمند ایجاد می‌شوند نیاز تعمیرات خیلی تخصصی ندارد و هر شخصی می‌تواند با گذراندن یک دوره آموزش خصوصی موبایل به راحتی این معایب را برطرف سازد. گذراندن این دوره‌های تخصصی علاوه صرفه‌جویی در هزینه باعث جلوگیری از تلف شدن وقت شما نیز خواهد شد و شما را علاوه برطرف کردن مشکلات گوشی خود، معایبی که برای گوشی‌های هوشمند خانواده و نزدیکان خود نیز ایجاد می‌شود، حل کنید.

در حال حاضر این آموزش خصوصی موبایل در بسیاری از شهرهای بزرگ و کوچک از جمله کلان شهر تبریز ارائه می‌گردد و شما می‌توانید با مراجعه به آموزشگاه‌های تخصصی از آن‌ها درخواست دوره تخصصی تعمیرات موبایل را داشته باشید. آموزشگاه‌ها نیز با توجه به درخواست شما، مربی مجرب را به شما معرفی خواهند کرد تا شما به کمک این مربی بتوانید یک دوره آموزش خصوصی موبایل را بگذرانید.

آموزش خصوصی موبایل

دوره‌های آموزش خصوصی موبایل شامل دو بخش نرم‌افزار و سخت‌افزار است، حدود 10 جلسه از این دوره شامل قسمت نرم‌افزار است و 20 جلسه از آموزش خصوصی موبایل به بخش سخت‌افزار اختصاص دارد و هر شخصی بعد از طی کردن این دوره به استاد ماهر در تعمیرات موبایل تبدیل خواهد شد.

در این دوره‌های خصوصی سرفصل‌های بسیار زیادی ارائه خواهد شد که در زیر به مهمترین موارد آن اشاره خواهیم کرد:

 • قطعه‌شناسی و الکترونیک تخصصی موبایل
 • بررسی مدارهای تلفن همراه
 • تعویض قطعات
 • سیم‌کشی و پایه‌زنی
 • کار با هویه و لوپ دیجیتال
 • آشنایی با مدار شارژ و آی‌سی و شناسایی عیب‌های مربوط به آن
 • آشنایی با مدار سیم‌کارت و عیوب آن
 • آشنایی با انواع تاج و مدار آن و معایب ناشی از تاج
 • بررسی مدار صوت و مشکلات که از آن ناشی خواهد شد
 • مدار مموری و عیب‌های آن
 • مدار دوربین و عیب‌های مربوط به آن
 • آشنایی با بخش بلوتوث و وای‌فای و عیب‌های آن
 • بررسی اجرای یک برنامه در سیستم عامل اندروید
 • آشنایی با سیستم عامل اندروید و دستگاه‌هایی که با این سیستم عامل کار می‌کنند
 • بررسی اجزای یک برنامه اندروید
 • آشنایی با ابزارهای برنامه‌نویسی اندروید
 • و …

آموزش خصوصی موبایل

در پایان این دوره شما توانایی این را خواهید داشت که بتوانید مشکلات گوشی‌های هوشمند خود را به بهترین نحو برطرف کنید بدون این که آن را به تعمیرگاه ببرید.

اما برای این که بتوانیم یک آموزش خصوصی موبایل مناسب در شهر تبریز باید به کجا مراجعه کرد؟. یکی از بهترین آموزشگاه‌ها برای آموزش خصوصی موبایل در تبریز، آموزشگاه کافاز است. این آموزشگاه دارای مجرب‌ترین اساتید در شهر تبریز است که آماده ارائه خدمات به همه‌ی همشریان عزیز است.

یکی از مشاغل به روز و پردرآمد رشته‌ی تعمیرات موبایل است، حتما دیده‌اید که در تمام خیابان‌های اصلی یک مغازه برای این شغل به خصوص وجود دارد. اگر خوره‌ی موبایل و انواع برندهای موبایل هستید شاید به این فکر کرده باشید که چگونه می‌توانم این شغل را بیاموزم و منبع درآمد کسب کنم ما در آموزشگاه کافاز به دنبال آموزش درست و صحیح برای این امر هستیم.

نخست به مقدمات این آموزش می‌پردازیم.

موبایل دارای دو بخش نرم‌افزار و سخت‌افزار است. طراحی اپلیکیشن و برنامه‌سازی به بخش نرم‌افزار مربوط می‌شود و قطعات به بخش سخت‌افزار.

در دنیای امروزی تعمیرات موبایل می‌تواند منبع درآمد بسیار خوبی باشد. هر گوشی موبایل پس از کار کردن زیاد، دچار مشکلاتی می‌شود که  این مشکلات به دست افرادی که متخصص تعمیرات هستند حل خواهد شد.

امروزه تعمیرات موبایل در ایران نیز طرفداران خود را دارد و تبریز به‌عنوان یک مرکز و قطب فنی حرفه‌ای و دارای متخصصین مجرب شناخته می‌شود.

سخت‌افزار موبایل در تبریز

آموزشگاه تخصصی سخت‌افزار موبایل در تبریز

آموزشگاه تخصصی سخت‌افزار موبایل در تبریز، از جمله مراکزی است که از ابتدای آموزش گام به گام همراه کارآموزان به جلو می‌آید و باعث می‌شود که افراد در تمام زمینه‌های سخت‌افزاری موبایل و تمامی برند‌ها کار را به‌‌صورت حرفه‌ای فرا گیرند و تا پایان کار نیز آن‌ها را همراهی می‌کند و به آن‌ها کمک می‌کند تا به‌شکل حرفه‌ای، وارد بازار کار شوند.

آموزشگاه تخصصی سخت‌افزار در تبریز، در تلاش است با آموزشی صحیح و به روز به شما  در طی مسیر تعمیرات همه چیز را بیاموزد. همچنین تمام کلاس‌ها به‌شکل عملی و در کارگاه‌‌های حرفه‌ای و مجهز برگزار می‌شود.

برای گذراندن این دوره‌ها، آموزشگاه تبریز ، آموزشگاه کافاز شرایطی فراهم آورده است تا افراد مبتدی نیز بتوانند در این زمینه فعالیت کنند و البته برای افرادی که در سطح بالاتری هستند نیز کلاس‌های ویژه‌ای دارد.

سرفصل های آموزش سخت‌افزار موبایل در تبریز

قطعه شناسی و الکترونیک تخصصی موبایل شامل (آشنایی با قطعات الکترونیکی از قبیل مقاومت، خازن، دیود، رگولاتور، سلف و سیم پیچ، ترانزیستور، مقاومت‌های متغیر، ماسفت‌ها و انواع ای‌سی، نحوه تست قطعات وعیب یابی مداری، شابلون زنی، تعویض قطعات، سیم‌کشی و پایه‌زنی، کار با هویه و لوپ دیجیتال)

 1. بررسی مدارات تلفن همراه شامل (تحلیل بلوک دیاگرام مدار و بررسی ارتباط قطعات با هم،
  مدار دوربین و بررسی عیوب مربوطه، مدار شارژ و آی‌سی شارژ و عیوب مربوطه، مدار مدیریت تغذیه و ولتاژهای تولید شده در این مجموعه، آنتن و آشنایی با عیوب آنتن از قبیل عدم آنتن و ضعف آنتن)
 2. نقشه خوانی تخصصی وآشنایی با شماتیک و سرویس منوال.
 3. مدار سیمکارت و بررسی عیوب مربوطه.
 4. مدار مربوط به تصویر و LCD و بررسی عیوب مربوطه.
 5. مدار تاچ و آشنایی با انواع تاچ و بررسی عیوب آن.
 6. مدارصوت و بررسی عیوب صوتی.
 7. ماژول بلوتوث و WI-FI و بررسی عیوب مربوط به این بخش.
 8. مدارمموری کارت و بررسی عیوب آن‌ها.

و بسیاری از موضوعات مهم دیگر که در آموزشگاه تخصصی سخت‌افزار موبایل در تبریز به آن پرداخته شده است.

جهت ثبت نام در آموزش تعمیرات موبایل در تبریز کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook