لوگو کافاز

آموزش IELTS در تبریز

فهرست مطالب

با آموزش IELTS در تبریز همراه باشید؛آزمون IELTS به عنوان دقیق‌ترین و پراستفاده‌ترین آزمون سنجش مهارت زبان انگلیسی تعیین شده است. در این آزمون با استفاده از روش‌های دقیق و به روز به راحتی می‌توانید توانایی زبان انگلیسی خود را مورد سنجش قرار دهید. هر ساله بیش از 2 میلیون آزمون IELTS در سراسر جهان برگزار می‌شود.

مدرک این آزمون در بیش از 135 کشور دنیا برای کار، تحصیل و زندگی مورد تایید است. بسیاری از مراکز آموزشی، شغلی و دولتی آمریکا با داشتن این مدرک پذیرای شما هستند. مدرک IELTS در کشورهایی که در امور مهاجرت از آن استفاده می‌کنند تنها مدرک مورد قبول است. در این مقاله به اینکه آموزش IELTS در تبریز چگونه است و با آن می‌توانید چه کنید خواهیم پرداخت.

آموزش IELTS در تبریز کجا؟

امروزه در ایران به دلیل تقاضای زیاد جهت اخذ این مدرک مراکز گوناگونی تاسیس شده است. در این میان مراکز آموزش IELTS در تبریز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

آموزشگاه کافاز در  شهر تبریز با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی درصد قبولی بالایی را از آن خود کرده است. مطمئنا آزمون آیلتس بسیار سخت است و کسانی که از عهده‌ی آن بربیایند به دانش بسیار فراوانی در زبان انگلیسی نسبت به دیگر افراد جامعه برخوردارند.

آموزش IELTS در تبریز از طریق آموزشگاه کافاز

در آموزشگاه کافاز که یکی از مراکز آموزش IELTS در تبریز است  به شما کمک می‌شود به راحتی از زبان انگلیسی در خارج از ایران استفاده نمایید. آزمون IELTS در زمانی کمتر از سه ساعت کلیه توانایی‌های شما را مورد برررسی قرار می‌دهد.

لذا استفاده از متدهای آموزشی نوین و بررسی علمی مباحث از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. آموزشکاه کافاز با  آموزش IELTS در تبریز با استفاده از متدهای به روز و اساتید برجسته شما را در این امر یاری می‌نماید.

آزمون IELTS به طور بسیار دقیقی توسط متخصصین در سراسر جهان طراحی شده است. نتیجه این آزمون تصویر بسیار دقیقی را از توانایی شما در زبان انگلیسی ارائه می‌دهد. اگر قصد مهاجرت به خارج از ایران را دارید اخذ مدرک IELTS جزء اولین اقدامات شما خواهد بود.

آزمون آیلتس تحت نظارت سه ارگان بریتانیایی برگزار می‌شود. این نهادها به ترتیب زیر دسته‌بندی شده‌اند:

۱- واحد امتحانات ESOL دانشگاه کمبریج

۲- شورای آموزشی بریتانیا

۳- سازمان آموزش IDP

آزمون IELTS در دو نوع مختلف آکادمیک و عمومی برگزار می‌شود. کاربرد گوناگون این دو نوع آزمون تعیین کننده شرایط آینده داوطلب است. اگر فردی قصد ادامه تحصیل در مقاطعی بالاتر از کارشناسی دارد باید در آزمون آکادمیک شرکت نماید.

افرادی که قصد گذراندن دوره‌های کوتاه مانند دیپلم و یا کار را دارند می‌توانند از آزمون عمومی استفاده نمایند. مراکز آموزشی IELTS در تبریز خدمات آموزشی را در هر دو نوع آزمون ارائه می‌دهد.

در آزمون IELTS  با استفاده از روش‌های جامع و دقیق مهارت‌های چهارگانه داوطلب مورد بررسی قرار می‌گیرد. این مهارت‌ها شامل خواندن، نوشتن، گفتاری، نگارشی و شنیداری فرد داوطلب است.

دو بخش شنیداری و گفتاری در هر دو نوع آزمون آکادمیک و عمومی کاملا یکسان است. اما دو بخش خواندن و نوشتن به صورت متفاوت و جداگانه برگزار می‌شود.

مراکز آموزشی این آزمون در شهر تبریز با سال‌ها تجربه درخشان شما را درست‌یابی به اهدافتان یاری می‌نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook