لوگو کافاز

6 بهترین وبلاگ تعمیر تلفن همراه که هر تکنسینی باید دنبال کند

فهرست مطالب

فناوری موبایل با سرعتی سرسام آور در حال توسعه است. بنابراین ، هر تکنسین تعمیر تلفن همراه باید با پیشرفت های جدید در این زمینه مطابقت داشته باشد. در چنین مواقعی ، اینترنت بهترین مکان برای جستجوی اطلاعات و به روز رسانی است. در اینترنت ، وبلاگها یکی از بهترین دوستان برای جویای دانش هستند.

چندین وبلاگ تعمیر تلفن همراه وجود دارد که خود را در جریان این فناوری های جدید نرم افزاری و سخت افزاری و تکنیک های تعمیر قرار می دهند. بنابراین ، برای یک تکنسین ، به ویژه افراد خود اشتغال ، این منابع یک معدن طلا است.

بنابراین آیا به دنبال چند وبلاگ عالی در زمینه تعمیر تلفن همراه هستید؟ در اینجا برخی از بهترین وبلاگ های تعمیر موبایل را ذکر می کنیم که باید آنها را دنبال کنید تا خود را در این زمینه به روز نگه دارید. این وبلاگ ها نکات مختلف ، آموزش ها و ترفندهای تعمیر تلفن همراه را به شما آموزش می دهد و می تواند در یادگیری چیزهای جدید هر بار که به آنها سر می زنید ، بسیار کمک کند. این وبلاگ ها به همراه انجمن های مختلف تعمیر تلفن همراه بهترین گزینه برای تکنسین ها برای به دست آوردن منابع آموزشی است.

بهترین وبلاگ های تعمیر تلفن همراه

  1. Mobilecellphonerepairing.com

Mobilecellphonerepairing.com هر از گاهی به روز می شود و پست های زیادی در مورد نحوه تعمیر تلفن های همراه و استفاده از ابزارها دارد. این روش های تعمیر را از اصول اولیه توضیح می دهد و یکی از بهترین وبلاگ ها برای مبتدیان است.

با این حال ، از جذابیت گرافیکی خوبی برخوردار نیست. با این وجود ، این وب سایت دارای اطلاعات خوبی است. این برنامه اطلاعاتی در مورد ابزارها و تکنیک های مختلف دارد که ممکن است هنگام تعمیر تلفن های همراه از آنها استفاده کنید.

یک بخش آموزشی وجود دارد که به شما اصول اولیه لوازم الکترونیکی و بسیاری از روشهای ساده دیگر را که باید در مورد تعمیر موبایل بدانید ، آموزش می دهد. بخش آموزش برای همه مبتدیان در صنعت تعمیر تلفن همراه ضروری است. به طور مشابه ، قطعات سخت افزاری مورد استفاده در تلفن ها و چندین جزئیات در مورد هر یک از آنها را به شما آموزش می دهد.

به غیر از این ، همچنین بخش هایی در مورد راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری برای کمک به تعمیر تلفن های همراه خود پیدا خواهید کرد. چند نکته و ترفند باعث می شود این وب سایت تبدیل به وبلاگی شود که باید از آن پیروی کنید.

  1. Allgsmtips.com

Allgsmtips.com یک وبلاگ بسیار آموزنده است که فقط بر تعمیر تلفن همراه تمرکز دارد. در مقایسه با سایر وبلاگهای موجود ، اغلب به روز می شود. اما مهمتر از همه ، محتوای مرتبط زیادی برای تکنسین های تعمیر تلفن همراه دارد. در غیر این صورت ، بسیاری از مقالات بصیرت انگیز در مورد صنعت و بسیاری دیگر با نکات و ترفندهایی وجود دارد که تعمیر تلفن ها را حتی آسان می کند.

شما باید چندین صفحه در سایت را مرور کرده و محتوای مربوطه را بیابید. اما ، اجازه ندهید که شما را از گشتن در این سایت شگفت انگیز باز دارد. دارای اطلاعات زیادی است که می تواند به شما در یادگیری اطلاعات زیادی در مورد تعمیر تلفن همراه کمک کند.

  1. VKRrepair.com

Vkrepair.com اطلاعات زیادی برای هرکسی که به عنوان تکنسین تعمیر تلفن همراه مشغول به کار است یا حتی برای افرادی که مدتی در این صنعت کار کرده اند ، دارد. این وبلاگ هر هفته با یک یا دو پست جدید به روز می شود. این سایت به خوبی سازماندهی شده است و به راحتی می توانید به پست مورد نظر خود بروید. نوار جستجو به سرعت کار کمک می کند.

متأسفانه ، این وبلاگ بیشتر بر روی تعمیرات و رفع مشکلات iPhone و هیچ دستگاه دیگری مانند Android تمرکز ندارد. بررسی ها فراتر از حوزه تلفن همراه است و در دستگاه های الکترونیکی مختلف مانند موس گیمینگ ، مانیتورهای رایانه یا حتی انواع دیگر سخت افزار جای گرفته است. برخی از ابزارهای تعمیر الکترونیکی نیز مورد بررسی قرار گرفته اند که ممکن است در حین تعمیر به آنها نیاز داشته باشید.

همچنین چند آموزش اساسی وجود دارد که ممکن است به شما در شروع کمک کند. بهترین بخش در مورد این وبلاگ این است که می توانید از مدیر هر سوالی که می خواهید بپرسید و ظرف چند روز به آن پاسخ خواهید داد.

به طور کلی ، این وب سایتی است که هرکسی در صنعت تعمیرات تلفن همراه باید از آن پیروی کند تا خود را در جریان محصولات مخصوص سیب قرار دهد

  1. وبلاگ موسسه Prizm

وبلاگ موسسه Prizm دارای مقالات مختلفی است که نکات و راهنماهای تعمیر تلفن همراه را ارائه می دهد.

موسسه Prizm یک موسسه فنی مستقر در بمبئی هند است که دوره هایی در زمینه تعمیر تلفن همراه ، تعمیر لوازم الکترونیکی ، تعمیر لپ تاپ و تعمیر کامپیوتر ارائه می دهد. این وبلاگ همچنین یکی از بهترین وبلاگ های موجود برای تکنسین های تعمیر تلفن همراه است.

در حالی که اکثر وبلاگ ها با راه حل های تعمیر فنی بسیار سر و کار دارند ، این وبلاگ برای به روز بودن در صنعت بسیار عالی است. همچنین دارای ایده های تجاری متنوعی برای کارآفرینانی است که به دنبال شروع در این زمینه هستند.

همه مقالات وبلاگ موسسه Prizm بسیار خواندنی هستند و می توانند بینشی در مورد صنعت تعمیرات موبایل و همه چیز جدید در مورد آن به شما ارائه دهند. همچنین چندین مقاله وجود دارد که می تواند به دانش آموزان در انتخاب شغل جایگزین برخلاف آنچه که در حال مطالعه آن هستند کمک کند.

  1. وبلاگ iMend

وبلاگ iMends در وب سایت iMend یک وب سایت عالی برای دنبال کردن برای افراد فنی و غیر فنی است. در این وبلاگ تعمیرات موبایل پست های زیادی در موضوعات مختلف وجود دارد. آنها شامل مرورها ، نکات و ترفندها و راه حل های زیادی هستند.

فهرست های زیادی وجود دارد که خواندن مطالب جالب را به همراه دارد. مقالات در قالب بسیار منظمی قرار داده شده اند و بنابراین مرور آنها بسیار آسان است. علاوه بر این ، برخی از آموزش ها دارای فیلم ها و تصاویر گام به گام هستند تا در تعمیر به شما کمک کنند.

تقریباً همه مقالات غیر از برخی از مقالات تبلیغاتی پوشش خوبی در تمام سیستم عامل های تلفن همراه دارند و بنابراین این وبلاگ عالی برای دنبال کردن است.

  1. وبلاگ Wirelesssolutionsny’s

وبلاگ Wirelesssolutionsny وبلاگ دیگری است که حول سرویس تعمیر موبایل متمرکز شده است و بنابراین یکی از بهترین منابعی است که می توانید پیدا کنید. این برنامه به طور مرتب (تقریباً هر ده روز یکبار) با مطالب جدید در مورد تعمیر تلفن همراه به روز می شود.

این وبلاگ حاوی پست های زیادی در مورد تقریباً همه انتخاب های محبوب تلفن های هوشمند مانند iOS و Android است. تمام محتوا در مورد مشکلات تلفن همراه است که ممکن است با آنها روبرو شوید و چگونه آنها را برطرف کنید.

شما قادر خواهید بود اطلاعات زیادی در مورد نحوه رفع مشکلاتی که تلفن های هوشمند امروزه با آن روبرو هستند ، بیاموزید. در پایان روز ، این یک منبع عالی برای تکنسین های تازه کار تعمیر تلفن همراه یا حتی تکنسین های خود اشتغال است.

 

نتیجه

همانطور که می بینید ، اینترنت چیزهای زیادی برای ارائه به افراد در صنعت تعمیر تلفن همراه دارد. چه شما یک حرفه ای باشید و چه فقط یک آماتور با علاقه در این زمینه ، می توانید چیزهای زیادی از این وبلاگ های تعمیر موبایل بیاموزید. بنابراین ، زیاد منتظر نمانید ؛ روی یکی از لینک ها کلیک کنید و آنها را بخوانید.

به روز بودن در زمینه فناوری یکی از بزرگترین مزایایی است که می توانید داشته باشید. انجام این کار به شما کمک می کند مشتریان بیشتری را جذب کرده و به نوبه خود درآمد بیشتری کسب کنید.

لطفاً اگر مشکلی دارید این مقاله را به اشتراک بگذارید. چنانچه قصد شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل در تبریز داشته باشید با ما تماس بگیرید تا از شرایط دوره اطلاع کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook