لوگو کافاز

4 روش خلاقانه برای شروع مشاغل خانگی تلفن همراه

فهرست مطالب

آیا سوالی دارید: در زمان قرنطینه چه باید کرد؟ با افزایش تعداد تلفن های همراه در جهان، این صنعت فرصت های زیادی را نشان می دهد. استارت‌آپ کارآفرینی تلفن همراه از زمان قرنطینه استفاده کنید.

مشاغل خانگی تلفن همراه

این مقاله را تا انتها بخوانید تا با 4 مزیت تعمیرات تلفن همراه خانگی در زمان قرنطینه آشنا شوید. امروزه به دلیل کووید 19 از خانه کار می کنیم همانطور که هنگام کار از خانه به صورت آنلاین به دلیل ویروس کرونا در خانه بمانیم، به پشتیبانی فنی در زمینه تعمیر تلفن همراه نیاز داریم. این فرصت به جوانان در سراسر جهان این فرصت را می دهد تا راه حل های تعمیر تلفن های همراه، اندروید و گوشی های هوشمند را مطالعه کنند تا بهترین مهارت فنی حل مشکل را در طول قرنطینه به دست آورند. اولین قدم برای ورود به تجارت تلفن همراه، آموزش تعمیر گوشی موبایل است. اما سوال این است که چگونه؟

نحوه یادگیری تلفن همراه

نحوه یادگیری تلفن همراه

روش های مختلفی برای یادگیری تعمیرات موبایل وجود دارد: در این مقاله به معرفی دوره آفلاین و آموزش راهنماها و آموزش های خودآموز توسط کتاب آموزش تعمیرات موبایل می پردازیم امروز برای شما آموزش مفصلی داریم که به شما تلفن همراه را آموزش می دهد. مهارت های تعمیری که باید کسب کنید مقدماتی، متوسط و پیشرفته آیا می خواهید تجارت تلفن همراه خود را راه اندازی کنید؟ ابتدا باید این را بخوانید

دوره ها و آموزش

دوره ها و آموزش

آنچه کارشناسان تلفن همراه نمی خواهند شما بدانید. من مطمئن هستم که چه چیزی در اینترنت در مورد تلفن های همراه در دسترس است. آموزش های ویدیویی بسیار خوبی در یوتیوب وجود دارد که همه آنها را می توان با یک جستجوی ساده پیدا کرد. (مارک تلفن همراه) (مدل تلفن همراه) سپس چند نمونه از عبارات کلیدی که باید امتحان کنید در اینجا آمده است:

  • جداسازی قطعات
  • بررسی قطعات
  • عیب یابی
  • لحیم کاری
  • مونتاژ کردن
  • راه حل های مشکل

با تکرار ویدیوها و با تمرین، تخصص فنی در تعمیر آنلاین تلفن همراه در یک دوره زمانی قرنطینه به دست خواهید آورد. برای تعمیر گوشی های موبایل به چند ابزار اولیه موبایل نیاز دارید. می توانید آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید. برای دریافت ایده کامل در مورد ابزار تعمیر موبایل برای خواندن ابزار تعمیر گوشی

راهنماها و آموزش ها

راهنماها و آموزش ها

از بهترین تکنسین های تلفن همراه در جهان بیاموزید تا مطمئن شوید که بهترین دانش ممکن را در مورد نحوه تعمیر تلفن همراه دریافت می کنید. با کسب و کار تعمیر تلفن همراه با خوشحالی بیشتری کار کنید.

این مراحل را دنبال کنید:

مرحله اول : اول از همه، مشکلات تلفن همراه را که امروزه تلفن های همراه ایجاد می کنند، پیدا کنید. سپس با نحوه حل آن مشکلات آشنا شوید.

مرحله دوم : سپس با برد مدار موبایل و قطعات سخت افزار موبایل آشنا شوید. اگر قطعات سخت افزاری تلفن همراه را می شناسید، مشکلاتی را که تلفن همراه ایجاد می کند، می دانید. با کمک این نمودار مدار تلفن همراه می دانید که چگونه تلفن های همراه را تعمیر کنید.

مرحله سوم : اکنون اولین کارگاه تعمیر تلفن همراه خود را در خانه خود راه اندازی کنید. در ابتدا باید مکانی را در خانه خود برای انجام کارهای تعمیرات موبایل بدون مزاحمت پیدا کنید و در شروع کار به کامپیوتر و اینترنت نیاز دارید. در محل کاری خانگی خود، باید تمام ابزارهای لازم برای تعمیر موبایل را که برای تعمیر عیوب سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های اندرویدی مورد نیاز است، ترتیب دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه خود و چک لیست آن، می توانید در گوگل عبارت فروشگاه تعمیر تلفن  همراه و و عبارات مشابه را جستجو کرده تا به درک عمیقی از موضوع راه اندازی مشاغل خانگی تعمیرات تلفن همراه دست پیدا کنید.

مرحله چهارم : در اینجا چک لیستی وجود دارد که قبل از شروع تمرین بر روی مادربردهای تلفن همراه باید یاد بگیرید.

  • لیست نام قطعات موبایل همراه با تصویر
  • آی سی تلفن
  • مشکلات و راه حل های تلفن همراه pdf
  • نمودار تلفن

به یاد داشته باشید که تا زمانی که روی مادربردهای تلفن همراه تمرین نکنید، چیزی یاد نخواهید گرفت.

اکنون زمان آن است که مشکل و راه حل گوشی اندروید را به شما بگوییم

آموزش الکترونیکی

آموزش الکترونیکی

حالا شما یک سوال در ذهن خود دارید! چگونه به من کمک می کنید مشکل گوشی را بفهمم؟ چگونه می توانم تعمیرات موبایل را به صورت آنلاین یاد بگیرم؟ آیا این امکان توسط آموزش الکترونیکی وجود دارد؟ برای من! پاسخ بله، امکان پذیر است. بله، می توانید تعمیر آنلاین موبایل را یاد بگیرید. من 20 کتاب pdf تعمیر موبایل
پیشرفته را به شما پیشنهاد می کنم و دانلود رایگان آن در ایام قرنطینه است

سعی می کنم به دانشجویان مبتدی و حرفه ای تعمیرات موبایل کمک کنم تا برای مدت کوتاهی به بهترین مکان فعال در بازار تعمیرات موبایل برسند. به همین دلیل است که من پی دی اف عیب یابی و تعمیر گوشی هوشمند را نوشته ام که نیاز شما را به طور کامل برآورده می کند.

منبع :linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook