لوگو کافاز

چگونگی اخذ دیپلم فوری در تبریز

فهرست مطالب

متقاضی محترم با خواندن چکیده دوره اخذ دیپلم با این دوره بصورت کامل آشنا شوید و جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09148740604 تماس بگیرید.

دیپلم رسمی آموزش و پرورش کلا ۱۰۵ واحد هست که بجای ۳ سال ۱۵ ماه زمان میبرد.

به دو بخش تقسیم میشود:
۶۰ واحد دروس عمومی که در ۴ ترم غیرحضوری و تضمین ۱۰۰٪ قبولی انجام می گیرد.
بقیه واحد ها یعنی ۴۵ واحد انتخاب مهارت یا دروس تخصصی می باشد که در سازمان فنی و حرفه ای تکمیل میگردد

شهریه به صورت اقساطی
تضمین ۱۰۰٪ قبولی
تخفیف ۶۰٪ برخی رشته ها
با ارایه نمونه سوالات و تجربیات قبلی

دیپلم ردی ها
ترک تحصیلی ها
تطبیقی ها
واحدمانده های تجربی ریاضی انسانی فنی و هنرستان و کاردانش و …
زنان شاغل و خانه دار
شهرستانی ها آ.ش
مشمولان سربازی
کارگران و کارمندان نهادها و ادارات و شرکتها و…

رشته مهارتها در ۱ الی ۳ ماه:

برق صنعتی و مونتاژ تابلو (در ۱ و نیم ماه ۱۰۰٪ نتیجه قبولی)
گردشگری ( غیرحضوری)
امور اداری
بورس
نقشه کشی ساختمان و عمران و معماری
سیم پیچی
آسانسور
حسابداری
کامپیوتر
و..

دیپلم فوری در تبریز! افرادی که بنا به هر شرایطی اعم از دیپلم ردی‌ها، شاغلین و افرادی که در پی گرفتن دیپلم دوم هستند یا به هر دلیلی نتوانسته‌اند دیپلم خود را بگیرند می‌توانند موفق به اخذ دیپلم فوری در تبریز شوند. مؤسسات معتبر در این زمینه بسیار حائز اهمیت خواهد بود و افرادی که در پی دیپلم فوری هستند باید مواظب سودجویان باشند و با تحقیق و اطلاعات لازم اقدام به اخذ مدرک نمایند. تا بتوانند مدرک دیپلم معتبر از آموزشگاه‌های مورد تأیید آموزش و پرورش را بگیرند. در ادامه به بحث دیپلم فوری در تبریز می‌پردازیم.

اخذ دیپلم فوری در تبریز از مراکز معتبر

ضروری بودن دریافت مدرک دیپلم برای بسیاری از افراد از یک طرف و زمان بر بودن گذراندن دوره‌های آن از طرف دیگر منجر شده تا قشر خاصی به دنبال میانبرها و راه‌های سریع‌تر برای گرفتن دیپلم باشند. از این‌رو دلالان و سودجویان نیز در این راه بیکار ننشستند و با تبلیغات اخذ دیپلم فوری، بازار سیاه فروش مدرک راه انداختند.

اخذ دیپلم فوری شعاری بیش از طرف برخی دلالان فروش مدرک جعلی نیست تا بتوانند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند. چرا که اخذ مدرک معتبر و مورد تأیید آموزش و پرورش باید روند قانونی خود را طی نموده و کلاس‌های حضوری و غیر حضوری همراه با آزمون‌های مورد نیاز هر رشته گذرانده شود. بدانید هیچ راه میانبری وجد ندارد که بخواهید بدون تلاش به مدرک مورد نظر رسید.

دقت کنید اشخاصی که وعده مدرک در قبال مبالغی می‌دهند که بدون تلاش به هدفی که می‌خواهید برسید، تهدیدی جز ریسک مالی و زمان برایتان نخواهد داشت. حتی ارائه مدرک جعلی پیگرد قانونی نیز خواهد داشت. بنابراین با خیال راحت به مؤسسات معتبر که تحت نظر آموزش و پرورش هستند مراجعه کرده و از راه قانونی آن اقدام به اخذ دیپلم نمایید.

دیپلم فوری در تبریز
نحوه اخذ دیپلم فوری در تبریز

اهمیت مدرک دیپلم

مدرک دیپلم را نباید دست‌کم گرفت، با وجود ابتدایی بودنش از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که برای ادامه تحصیلات تکمیلی یا  در بسیاری از مشاغل، گذراندن دوره لازم برای این حداقل مدرک لازم است. همچنین داشتن این مدرک می‌تواند نشانی از توان خواندن و نوشتن و درک فرد در مورد بسیاری از مسائل باشد.

از این‌رو فرد با تکیه بر استعداد و یادگیری خود می‌تواند با اطمینان در محیط کار قبول مسئولیت نماید. با امید به اینکه با توجه به نکات گفته شده نسبت به خرید مدرک از راه خلاف قانون و اخذ دیپلم فوری خودداری کنید. همانا شرکت در دوره‌های آموزشی رسمی بهترین راه آسان و منطقی است که در پایان و با صرف مقداری هزینه و زمان از مدرک معتبر و قانونی برخوردار خواهید شد.

نکته بسیار مهمی که در زمینه این بحث مطرح است، این است که با توجه به حضور اساتید و مشاوران برتر آموزشگاه کافاز و ارائه خدماتی نوین و گسترده آن، افراد متقاضی می‌توانند با تکیه بر روند قانونی فعالیت‌های این مرکز با خیال راحت اقدام به گرفتن مدرک دیپلم نمایند.

همچنین با توجه به مجوزهای رسمی و معتبر این موسسه  می‌توانید از گرفتار شدن در دام سودجویان فروش مدرک جعلی در امان باشید. مشاورین آموزشگاه کافاز به صورت رایگان با تماس تلفنی یا از طریق سایت آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook