لوگو کافاز

چگونه برای کسب و کار تعمیر تلفن همراه خود گوشی های شکسته بخریم

فهرست مطالب

خرید گوشی های شکسته برای تمرین

قبل از شروع کسب و کار تعمیر تلفن همراه ، ابتدا باید چند گوشی تمرین بخرید تا به شما در یادگیری این صنعت کمک کند.

برای جلوگیری از این اشتباه رایج باید مراقب باشید: تلفن‌های کاملاً کارآمد را خریداری نکنید! خرید گوشی های خراب هزینه های شما را کاهش می دهد و شما را از نگرانی در مورد خرابی دستگاه ها به دلیل عدم تجربه در تعمیر سخت افزار دور می کند.

بدانید چه چیزی را می خواهید تعمیر کنید

ابتدا لیستی از انواع گوشی هایی که می خواهید تعمیر کنید تهیه کنید. معمولاً لازم نیست از هر دستگاهی که قصد تعمیر آن را دارید، یکی بخرید – چندین نسل از یک نوع تلفن ممکن است بسیار شبیه باشند، بنابراین می توانید فقط یک دستگاه از هر برند خریداری کنید. با این حال، حتماً از قبل تحقیقات خود را انجام دهید: نسل های خاصی از تلفن های هوشمند دارای ویژگی های بسیار متفاوتی با نسل های قبلی هستند.

هنگام خرید یک دستگاه خراب، مهمترین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که، اگرچه ممکن است صفحه نمایش گوشی شما شکسته باشد، پورت شارژ آسیب دیده یا دکمه های آن خراب شده باشد، اما باید بتواند روشن شود. اگر تلفنی روشن نشود، نمی‌دانید که آیا تعمیری که به‌تازگی به پایان رسانده‌اید واقعاً مشکل را برطرف کرده است یا خیر.

خرید گوشی های شکسته برای تمرین

تلفن های زیادی را همزمان نخرید!

اطمینان حاصل کنید که هر بار یک گوشی خریداری کرده و بر روند تعمیر هر یک به صورت جداگانه مسلط شوید. به این ترتیب، اگر متوجه شوید که صنعت تعمیر تلفن همراه مناسب شما نیست، ضرر قابل توجهی نخواهید داشت. وجود سه یا چهار دستگاه در موجودی شما به این معنی است که وقتی در یک مشکل خاص گیر کردید به راحتی می توانید از مسیر خارج شوید. به یاد داشته باشید که اگر مشکلی در تعمیر خاصی دارید، تسلیم نشوید و به تحقیق ادامه دهید.

تعمیر گوشی های قدیمی برای دوستان و خانواده

این یک ترفند بسیار منظم است. اگر دوستان یا خانواده ای با تلفن های هوشمند قدیمی دارند، می توانید به طور رایگان دستگاه های قدیمی یا خراب آنها را تعمیر کنید. این نه تنها به شما یک دستگاه رایگان برای کار می‌دهد، بلکه به شما این شانس را می‌دهد که کل فرآیند کار با مشتری را از ابتدا تا انتها تجربه کنید.

اطمینان حاصل کنید که شخصی که تلفن را به شما می دهد در صورت بروز مشکل ناراحت نمی شود. اگر گوشی آنها فقط صفحه نمایش شکسته دارد و شما کارها را تا حدی به هم می ریزید که حتی تلفن روشن نمی شود، بهتر است از دست شما عصبانی نشوند.

تعمیر گوشی های قدیمی برای دوستان و خانواده

همه چیز را از قبل تست کنید

  • همه دکمه ها
  • میکروفون، بلندگو، جک هدفون، بلندگوی گوش و پورت شارژ
  • آیا دستگاه می تواند سیم کارت را بخواند یا تماس برقرار کند یا خیر
  • امکاناتی مانند وای فای و بلوتوث
  • ویژگی‌های کوچک و کمتر شناخته‌شده، مانند حسگر مجاورت (چه چیزی گوشی را قفل می‌کند وقتی گوشی را برای برقراری تماس نزدیک گوش خود می‌گیرید)

تجهیزات خود را جمع آوری کنید و شروع کنید

هنگامی که اولین تلفن تمرین خود را خریداری کردید، وقت آن است که شروع کنید! فقط مطمئن شوید که قطعات و تجهیزات مناسب برای شروع تجارت تعمیرات تلفن همراه خود را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook