لوگو کافاز

نحوه راه اندازی مشاغل تعمیر تلفن همراه از خانه

فهرست مطالب

با افزایش روزافزون تعداد تلفن های هوشمند ، صنعت تعمیرات تلفن همراه نوید بخش و آینده خوبی را نشان می دهد. بدیهی است که شما به عنوان یک تاجر در این زمینه می توانید بیش از یک تکنسین تعمیر تلفن همراه سود کسب کنید. اما ، برای افرادی که منابع مالی کمتری دارند ، راه اندازی مرکز تعمیر تلفن همراه خود از ابتدا آسان نیست. ساده ترین راه این است که از خانه کوچک شروع کنید. در این پست به شما می گوییم که چگونه می توانید مشاغل تعمیر تلفن همراه را از خانه خود راه اندازی کنید.

قبل از شروع هرگونه کسب و کار ، مهم است که جوانب مثبت و منفی آن را در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تجارت تعمیر تلفن همراه خود را در خانه شروع کنید یا می خواهید مستقیماً با یک مرکز خدمات کامل شروع کنید. همیشه بهتر است به جای برداشتن جهش های بزرگ ، ریسک های کوچکتری انجام دهید و درعین حال در تجارت تعمیرات تلفن همراه موفق تر باشید.

قبل از ادامه کار ، اجازه دهید جوانب مثبت و منفی راه اندازی مشاغل تعمیر تلفن همراه را از خانه بررسی کنیم.

مزایا و معایب اداره مشاغل در خانه

مزایای

 1. سرمایه گذاری کمتر

برای یک مرکز خدمات کامل ، به سرمایه بسیار بیشتری برای مبلمان ، برق ، اجاره مغازه ، کارکنان و غیره نیاز دارید. هنگامی که از خانه کار می کنید ، یا این امکانات را دارید یا به آنها نیاز ندارید. بنابراین ، هزینه ها را تا حد زیادی کاهش می دهید.

 1. شما رئیس خود هستید

هنگامی که کسب و کار خود را در خانه شروع می کنید ، برخلاف یک فروشگاه معمولی می توانید ساعات کاری منعطف را انتخاب کنید. اگر شما یک فرد شب زنده هستید ، می توانید شبها در زمانی که احساس می کنید کار کنید و نیازی به مسئولیت هیچکس ندارید.

معایب

 1. بهره وری کمتر

کار در خانه باعث حواس پرتی های زیادی می شود. علاوه بر این ، فضا بسیار آرام تر است و منجر به این می شود که شما بسیار کمتر از آنچه که باید کار کنید. در تجارت ، کاهش سرعت کار به این معنی است که درآمد کمتری نیز خواهید داشت.

 1. مشتریان کمتر

در خانه شما ، تعداد تکنسین ها ، فضا و منابع موجود محدود خواهد بود. دسترسی مشتریان به فروشگاه شما در مقایسه با یک فروشگاه در جاده سخت تر خواهد بود. این منجر به تعداد کمتری از مشتریان می شود که شما در ابتدا ترجیح می دادید.

پس از بررسی مزایا و معایب فوق ، باید تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها برای شما مهمتر است. ما پیشنهاد می کنیم که اگر فکر می کنید ممکن است برای شما مفید باشد ، می توانید قبل از گسترش به یک مرکز خدمات کامل ، با مشاغل خانگی شروع کنید. این به شما کمک می کند تا حس خوب و تجربه کاری را بدست آورید که درصورت انتخاب بزرگتر منجر به اشتباهات کمتری می شود.

تعمیر تلفن همراه از خانه

اگر خود را متقاعد کرده اید که در این راه مشاغل تعمیر تلفن همراه خانگی را شروع کنید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چگونه می توانید تجارت تعمیر تلفن همراه خود را از خانه شروع کنید.

چگونه می توان تجارت تعمیر تلفن همراه خود را از خانه شروع کرد

 1. کسب و کار را بیاموزید

اولین قدم آشنایی با تعمیرات تلفن همراه است. شما می توانید آموزش تعمیرات موبایل در تبریز را در موسسه فنی سپیدار که مرکز تخصصی تعمیر تلفن همراه است، بیاموزید.

از آنجا که این مشاغل فقط شما را درگیر انجام اکثر کارها می کند ، در ابتدا باید به یک موسسه آموزشی بروید که نه تنها آموزش فنی را پوشش می دهد بلکه همه چیز را در مورد مدیریت مشاغل تعمیرات موبایل نیز به شما آموزش می دهد. موسسات فنی مانند موسسه سپیدار می توانند به شما در یادگیری تعمیرات تلفن همراه ، دریافت گواهینامه و راه اندازی این مشاغل از خانه کمک کنند.

ما همچنین به همه افرادی که وارد این زمینه می شوند توصیه می کنیم پس از اتمام آموزش ، تجربه ای را کسب کنند تا تجربه ، تخصص و اعتماد به نفس بیشتری کسب کنند.

 1. یک محل کاری بسازید

هنر تعمیر تلفن های هوشمند هنر ظریفی است. بنابراین ، شما باید جایی را در خانه خود بیابید که بتوانید بی سر و صدا بر کار خود تمرکز کنید بدون اینکه مزاحمتی برای شما ایجاد شود. علاوه بر این ، برای استفاده از وسایل برقی مختلف باید به رایانه و نقاط اتصال دسترسی داشته باشید.

تعمیر تلفن همراه از خانه

میز و صندلی با ارتفاع مناسب برای کمک به شما در کار راحت ضروری است. گاراژ یا اتاق خواب مهمان شما باید برای این کار بسیار مناسب باشد. در غیر این صورت ، می توانید از اتاق و میز خود نیز استفاده کنید.

محل کاری باید دارای تمام ابزارهای لازم برای رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلفن های هوشمند و تبلت ها باشد

 1. خرید قطعات یدکی

وقتی صحبت از تعمیر سخت افزار می شود ، شما همیشه به قطعات یدکی نیاز دارید تا چند قطعه خراب را جایگزین کنید. این قطعات از یک مدل به مدل دیگر متفاوت خواهد بود. بنابراین مهم است که به خاطر بسپارید که آنها را به درستی دسته بندی کرده و آنها را با دقت ذخیره کنید تا از اختلاط جلوگیری شود.

پیشنهاد می کنم جعبه هایی با اندازه های مختلف بخرید و برچسب دقیق آنها را بزنید. تامین کننده قطعات یدکی شما باید برای قطعات یدکی خود معامله خوبی به شما بدهد. برای اطمینان از این امر ، از مغازه ها و تأمین کنندگان مختلف بپرسید و کمی نیز چانه زنی کنید. لازم است قطعات یدکی اصلی/اصلی همه تلفن های هوشمند محبوب را از یک تأمین کننده معتبر تهیه کنید ، در غیر این صورت تجارت شما موفق نخواهد شد.

 1. ایجاد هویت

هر کسب و کاری به نام شرکتی جذاب نیاز دارد. این نیز باید با یک لوگوی عالی همراه باشد. هر دو مورد را باید به راحتی به خاطر سپرد و همچنین چیزی که بر مردم تأثیر می گذارد. سعی کنید از دوستان خود درخواست کمک کنید تا در این زمینه به شما کمک کنند. با این کار وقت بگذارید و به چیزی که ممکن است دوست نداشته باشید اکتفا نکنید.

 1. از نظر قانونی بودن  بررسی کنید

هر زمان که یک کسب و کار را شروع می کنید ، کارهای زیادی وجود دارد که باید انجام دهید تا مطمئن شوید هیچ کار غیرقانونی انجام نمی دهید.

بنابراین تمام تعمیرات شما باید به دقت مستند شوند. برای این منظور ، بهتر است با یک وکیل/مشاور مرتبط مشورت کنید. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که بعداً با مشکلات قانونی روبرو نخواهید شد.

 1. تدارکات را مشخص کنید

در این تجارت ، قسمت های زیادی در حال حرکت است. شما باید نحوه انتقال هر یک از این موارد را دریابید. به عنوان مثال ، شما می توانید قطعات یدکی را از تأمین کننده دریافت کنید ، یا آنها می توانند آن را به شما تحویل دهند. همچنین می توانید خدمات جمع آوری و رها کردن تلفن های همراه را برای افزایش جذابیت مشاغل تعمیرات تلفن همراه خود ارائه دهید.

 1. تبلیغات

پس از تنظیم همه موارد لازم ، باید راهی برای جذب و جذب مشتریان بیشتر پیدا کنید. وقتی در حال کار کردن در خارج از فروشگاه هستید ، می توانید یک ویترین جذاب برای داشتن مشتریان بیشتر انتخاب کنید. با این حال ، اگر در خارج از خانه خود کار می کنید ، این امکان وجود ندارد ، به ویژه اگر در یک مجتمع آپارتمانی زندگی می کنید.

برای به دست آوردن مشتریان بیشتر و در نتیجه کسب سود بیشتر در این مشاغل تعمیر تلفن همراه ، باید تبلیغات بیشتری انجام دهید.

تعمیر تلفن همراه از خانه

یک تخته جذاب روی درب شما کافی نیست.

همچنین می توانید به دنبال تبلیغات آنلاین باشید. آنها ارزان تر و موثرتر هستند. اگر به اندازه کافی خوب تبلیغ می کنید ، باید بتوانید همان تعداد مشتری را که یک مرکز خدمات کامل انجام می دهد ، به دست آورید.

برای تبلیغات آفلاین ، می توانید آگهی ها را خانه به خانه در محله خود توزیع کنید. سعی کنید در صورت امکان از بنرهای تبلیغاتی کوچک یا ایستاده استفاده کنید. همچنین برای تبلیغات دهان به دهان به دوستان خود اعتماد کنید.

بعدش چیه؟

پس از تنظیم همه این موارد ، می توانید به فکر بکارگیری دیگران و افزایش خدمات ارائه شده خود باشید. راه اندازی کسب و کار خود از خانه همیشه ایده خوبی برای به حداقل رساندن هزینه ها است. اما پس از آماده شدن می توانید به مغازه منتقل شوید. می توانید تجارت خود را گسترش دهید و سپس چالش های متفاوتی پیش می آید.

اگر سوالات دیگری در این زمینه دارید ، می توانید در نظرات زیر از ما بپرسید. ما همچنین از همه پیشنهادات شما استقبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook