لوگو کافاز

کلاسهای آموزش نصب دوربین مداربسته

فهرست مطالب

دوربین های مداربسته
دوره آموزش نصب دوربین مداربسته در تبریز

کلاسهای آموزش نصب دوربین‌های مداربسته

دوربین‌های مداربسته این روزها کاربرد زیادی برای تأمین امنیت و کنترل عبور و مرور دارند. بسیاری از افراد برای کنترل اداره، کارخانه، منزل و … از راه دور و اقدام به نصب دوربین‌های مداربسته می‌کنند.

دوربین‌های مداربسته دارای انواع و اقسام مدل‌های مختلفی هستند و هرکدام با توجه به ویژگی‌هایی که دارند مورداستفاده خاص خود را دارند. نصب آن‌ها نیاز به کارشناسانی که دارند که علاوه بر آشنایی با تجهیزات و لوازم موردنیاز دوره‌های آموزشی نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته را دیده باشند تا موفق به راه‌اندازی سیستم‌های مداربسته شوند.

این روزها شرکت‌ها و مؤسسات مختلفی اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی ذر زمینه نصب دوربین مداربسته کرده‌اند و کار آموزان این دوره‌ها با گذراندن چندین ساعت آموزش تئوری و عملی می‌توانند جذب بازار کارشده و درآمدزایی داشته باشند. درواقع می‌توان گفت افرادی که حداقل مدرک تحصیلی دیپلم را داشته و دانش زمینه درزمینه فناوری اطلاعات را داشته و با کامپیوتر آشنا باشند می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کرده و با دریافت مدرک معتبر جذب بازار کار شوند.

کلاس‌های آموزشی نصب دوربین‌های مداربسته

در واقع از زمانی که دوربین‌های مداربسته وارد بازار کشور شدند و مردم با ضرورت نصب و استفاده از آن‌ها آشنا شدند ضرورت آموزش کارشناسان برای نصب و سرویس‌دهی دوربین‌های مداربسته احساس شده است.

آنچه به نظر می‌رسد دوربین مداربسته در ایران بیشتر به‌صورت آنالوگ موجود بوده و بیشتر این نوع از دوربین‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ اما در کلاس‌های آموزشی کار آموز با انواع دوربین‌های آنالوگ، دوربین‌های شبکه، دوربین های دو منظوره، دوربین های دام و صنعتی و … آشنا می شود.

شهریه کلاس‌های آموزش نصب دوربین مداربسته نسبتاً مناسب است و کارآموزان توانایی لازم برای پرداخت آن را دارند؛ و معمولا کارشناسان شرکت ها جهت پشتیبانی و رفع اشکال در خدمت کارآموزان هستند تا اشکالات احتمالی را رفع کنند.

آشنایی با نحوه برگزاری کلاس‌های آموزش نصب دوربین‌های مداربسته

کار آموزان در این کلاس‌ها به شکل عملی مراحل نصب دوربین را فرامی‌گیرند. در این کلاس‌های کلیه لوازم و تجهیزات مربوط به دوربین‌های مداربسته موجود است که افراد در حین آموزش با کلیه قطعات و تجهیزات ازجمله انواع دوربین، انواع کابل، سرورهای شبکه آشنا شده و کارشناس مربوطه کلیه مراحل را به شکل عملی به آن‌ها یاد می‌دهد.در مرحله بعدی هر کارآموز به شکل انفرادی کلیه مراحل آموزش‌دیده را باید انجام دهد تا از یادگیری وی اطمینان حاصل شود.

لازم است افراد حداقل مدرک دیپلم را داشته و با کامپیوتر و مقدمات آن آشنا باشند تا بتوانند تنظیمات شبکه دوربین مداربسته و انتقال تصاویر بر روی موبایل و کامپیوتر را فرابگیرند. طی کردن این مراحل به کارآموز کمک می‌کند که بتواند پس از طی مدت آموزش با اعتمادبه‌نفس بالا وارد بازار کار شود.

معمولاً در کنار کلیه آموزش‌های ارائه‌شده فیلم‌های آموزشی و جزوات مربوطه ارائه می‌گردد تا اطلاعات تکمیلی نیز دریافت شود. آشنایی با انواع دوربین‌های مداربسته، نصب انواع دوربین در فضاهای داخلی و خارجی، تهیه نقشه و پلن برای نصب دوربین‌ها، آشنایی با انواع سرور و نحوه تنظیم برای ضبط تصاویر، انتقال تصاویر دوربین‌ها بر روی موبایل و کامپیوتر و … ازجمله آموزش‌های قابل‌ارائه در این کلاس‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook