لوگو کافاز

10 دلیل که نسل جدید بدون گوشی های هوشمند نمی تواند زندگی کند

فهرست مطالب

با گذشت سالها ، تلفن های هوشمند بزرگتر و هوشمندتر شده اند. چندین برنامه و ویژگی جدید اضافه شده است که آن را به جنبه ای غیر قابل تعویض در زندگی ما تبدیل کرده است. اما این تأثیر در بین افرادی که با این دستگاه چند منظوره تربیت شده اند بیشتر نمایان می شود. پس چه چیزی باعث می شود آنقدر خاص باشد که نسل جدید بدون تلفن های هوشمند نتواند زندگی کند؟ بخوانید و پیدا کنید.

چرا نسل جدید بدون تلفن های هوشمند نمی تواند زندگی کند؟

  1. نقشه ها

نقشه گوگل

یکی از کاربردی ترین ویژگی های تلفن هوشمند ، ویژگی ناوبری است. مهم نیست کجا گیر کرده اید ، تلفن هوشمند شما می تواند شما را به مقصد یا خانه شما راهنمایی کند. بر این اساس ، تلفن به شما اطلاع می دهد و به شما دستورات فوری می دهد تا به شما کمک کند به موقع به مقصد برسید.

نه تنها این ، بلکه می تواند مطلوب ترین مسیر را بر اساس کارهایی که باید انجام دهید و شرایط ترافیک در آن زمان ارائه دهد. همچنین گزینه ای را انتخاب می کند که برای نحوه سفر شما مناسب است ، یعنی پیاده روی ، دوچرخه یا ماشین.

گوگل و اپل تا کنون بهترین برنامه های ناوبری را در اختیار دارند. با توجه به اینکه نسل فعلی از نظر جهت و جغرافیا با چالش مواجه است ، آنها واقعاً می توانند با برنامه ای که حداقل آنها را در مسیر درست هدایت می کند ، کار کنند.

  1. رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی

نسل فعلی در رسانه های اجتماعی رشد می کند و برای آنها به اندازه غذا ، آب و سرپناه اهمیت دارد. برنامه های رسانه های اجتماعی با تلاش برای پذیرش اجتماعی دیگران ، به شما امکان می دهند با دوستان خود و دوستان آنها نیز ارتباط برقرار کنید.

از جمله معروف ترین برنامه هایی که روزانه از آنها استفاده می کنید ، Whatsapp ، facebook ، twitter ، instagram ، Youtube ، TikTok و غیره هستند. این برنامه ها در مقایسه با استفاده از رایانه های قبلی از تلفن های هوشمند مفیدتر و قابل دسترسی تر شده اند.

  1. دوربین

بسته به نوع استفاده و شخص ، دوربین باید متفاوت باشد و بر همین اساس قیمت گوشی نیز متفاوت است. به طور جدی تر ، این امر به شما کمک می کند تا لحظات ارزشمندی را ثبت کرده و خاطرات شگفت انگیزی را بدون توجه به جایی که هستند بدون نیاز به حمل یک دوربین DSLR حجیم ثبت کنید.

  1. خرید آنلاین

خرید درمانی مفید است ، نمی توان آن را انکار کرد. اما با استفاده از برنامه های کاربردی مفید مانند آمازون ، علی بابا و Flipkart اکنون می توانید این درمان را در هر نقطه از جهان دریافت کنید. حتی برای خرید چیزی نیازی به روشن کردن رایانه ندارید. این برنامه با اجازه به شما در تماس فوری و پیگیری بسته خود ، کار را ساده تر می کند.

برخی از وب سایت ها با Google Maps همگام سازی می شوند و به شما کمک می کنند بسته خود را در Google Maps نیز ردیابی کنید. خرید آنلاین در بین مردم این نسل بیشتر مشهود است زیرا آنها به سختی وقت (یا اراده) برای خرید فیزیکی به مغازه و خرید دارند. بنابراین ، آنها ترجیح می دهند هر کجا که هستند خرید کنند ، درست زمانی که خلق و خوی متشنج است.

  1. بازی ها

بازی کردن یکی دیگر از راه های کاهش خستگی است. با این حال ، در برخی موارد ، می تواند زمان واکنش و هماهنگی چشم و دست شما را نیز بهبود بخشد.

بدیهی است که پیچیدگی بازی با استفاده از یک صفحه لمسی نسبتاً ساده تحت تأثیر قرار می گیرد ، اما سرگرمی دست نخورده باقی می ماند. علاوه بر این ، تلفن هوشمند شما بسیار قابل حمل تر از دسکتاپ یا کنسول شما همراه با تلویزیون است. آنها به شما این امکان را می دهند که از بازی های از پیش بارگیری شده بدون توجه به جایی که هستید لذت ببرید.

  1. تقویم و زنگ هشدار

تلفن های هوشمند به منظور کمک به سازماندهی شما کمک می کنند. با کمک برنامه تقویم ، مفهوم دفتر خاطرات را به کلی منسوخ می کنید. می توانید یادآوری ها و قرارهای ملاقات با جزئیات خاص همراه با مکان و شخصی که ملاقات می کنید را یادداشت کنید.

وقتی صحبت از دزدگیرها می شود ، حتی یک تلفن ساده قدیمی می تواند آن را خاموش کند. با این حال ، تلفن های هوشمند تکنیک بیدار کردن افراد را به سطح بعدی ارتقا داده اند. پس از به صدا در آمدن زنگ هشدار ، تلفن شما مشکلات ریاضی یا دیگر مسائل دانشگاهی را برای شما پیش از فعال کردن زنگ هشدار حل می کند. این ایده هر چقدر هم که دیوانه کننده به نظر برسد ، این تنها راهی است که می توانید یک دقیقه زنگ ساعت خود را به تعویق نیاندازید و روز بعد بیدار نشوید.

  1. برنامه های آفیس

برنامه های آفیس

وقتی می گویم برنامه های آفیس ، منظور صفحات گسترده ، ارائه ها و ویرایشگران اسناد است – مهم نیست که از Google ، اپل ، مایکروسافت یا سایر شرکت های منبع باز باشد. نسل جدید دوست دارد در حال حرکت باشد. آنها می توانند هنگام استفاده از مترو ، نحوه ارائه کار خود را مرور کنند.

در اینجا این کار بسیار دشواری است که لپ تاپ خود را بیرون بیاورید و سپس در حین حفظ تعادل از آن استفاده کنید (مخصوصاً اگر صندلی ننشسته اید). در مورد دیگر ، ممکن است شخص دیگری سعی کند گزارش نهایی را درست قبل از ارسال در حالی که در قهوه خانه نشسته است ویرایش کند. این جایی است که تلفن های هوشمند زندگی شما را آسان می کنند و به شما اجازه می دهند همه این کارها را از هر کجا که هستید انجام دهید.

  1. اینترنت

این احتمالاً بارزترین نکته در کل لیست است. در هر صورت ، توجه به این نکته ضروری است که برنامه های اداری و خرید ، رسانه های اجتماعی و نقشه ها اگر به اینترنت متصل نباشند بسیار  خواهند بود. علاوه بر این ، اینترنت به شما امکان می دهد اطلاعات را جستجو کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک اتصال داده یا Wi-Fi است و به دنیا متصل خواهید شد. این می تواند به شما کمک کند تکالیف خود را بدون نیاز به گشت و گذار در کتابهای بیشمار کتابخانه مانند نسلهای قبلی انجام دهید.

  1. چند وظیفه ای

یکی از بهترین ویژگی های تلفن هوشمند این است که می توانید به راحتی چند وظیفه را انجام دهید. بسته به میزان رم گوشی شما ، می توانید تعدادی از وظایف را به طور همزمان اجرا کرده و انتظار داشته باشید که آنها بدون مشکل کار کنند.

تلفن های قبلی به شما امکان می داد فقط یک کار را همزمان انجام دهید – یا بازی می کنید یا تماس می گیرید ، نمی توانید هر دو را انتخاب کنید. اما تلفن های هوشمند این سد را شکسته اند و به شما این امکان را می دهد تا در حالی که از گپ زدن  با دوستان لذت می برید ، بازی کنید.

یک مثال مرتبط تر می تواند جایی باشد که شما باید چیزی را که در عکس نوشته شده است در یک برنامه متنی دیگر کپی کنید. با تلاش نسل حاضر برای انجام هرچه بیشتر در حداقل زمان ، چشم انداز چند وظیفه ای در تلفن های آنها بسیار جذاب است.

  1. سایر برنامه ها

اگر فکر می کردید این همه چیز است ، دوباره فکر کنید. تلفن های هوشمند میلیون ها برنامه را ارائه می دهند که هر کدام به منظور خاصی خدمت می کنند. برنامه های بیشماری در فروشگاه های برنامه Android و iOS وجود دارد.

برنامه هایی برای سفارش غذا ، اندازه گیری فاصله ، ویرایش عکس ، تبدیل واحد ، ایجاد صدا ، تماس با پلیس ، آموزش خود و لیست همچنان ادامه دارد. بسته به شخص ، برنامه هایی که ممکن است دوست داشته باشد می تواند متفاوت باشد و بنابراین کاربرد تلفن هوشمند نیز متفاوت است. برخی ممکن است از آن به عنوان کتاب دستور غذا استفاده کنند ، در حالی که دیگران ممکن است از آن برای یادگیری یک زبان جدید استفاده کنند ، امکانات بی پایان است.

پس از مشاهده همه این ویژگی ها ، کاملاً مشخص است که چرا نسل جدید نمی تواند بدون تلفن های هوشمند خود زندگی کند. واقعیت غیر قابل انکار این است که تلفن های هوشمند بهره وری یک فرد معمولی را افزایش می دهند. بنابراین ، مردم این نسل را می بینید که به محض خراب شدن ، سرقت یا قدیمی بودن گوشی هوشمند خود ، یک تلفن هوشمند خوب خریداری می کنند.

در این بین با استفاده گسترده از تلفن های همراه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری پدید می آید که نیاز به تعمیر تلفن همراه را بییشتر می کنند. چنانچه قصد شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل در تبریز را دارید کافی است با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان موسسه بهره مند شوید.

ویژگی مورد علاقه شما در تلفن هوشمند شما چیست؟ پاسخ های خود را در نظرات زیر برای ما بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook