لوگو کافاز

آموزش MSRT در تبریز چگونه است؟

فهرست مطالب

MSRT یک آزمون زبان انگلیسی است که در داخل ایران توسط وزارت علوم و تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود. آزمون MSRT به صورت ماهیانه در تهران و برخی از شهرستان‌ها از جمله تبریز برگزار می‌شود. این آزمون با نام MCHE نیز شناخته می‌شود. در این مقاله به نحوه آموزش MSRT در تبریز خواهیم پرداخت

از این آزمون به عنوان تافل کوچک نیز یاد می‌شود به همین دلیل دانشجویان برای شرکت در آزمون MSRT منابع آزمون تافل را مطالعه می‌کنند. آزمون MSRT ویژه دانشجویان دکتری و همچنین دانشجویان پسر مقطع لیسانس که برای ادامه تحصیل قصد خروج از کشور دارند، است. خب آموزش MSRT در تبریز را در کجا می‌توان یافت ؟

آموزش MSRT در تبریز در کجا و چگونه؟

شهر تبریز با توجه به تاسیس مراکز معتبر جهت آموزش MSRT به یکی از قطب‌های آموزشی MSRT در ایران تبدیل شده است. دوره‌های آموزشی MSRT در شهر تبریز به صورت دوره‌های تضمینی برگزار می‌شود. در این دوره‌ها برای رسیدن به نتیجه لازم برای گرفتن مدرک کمک می‌شود، در طول آموزش آزمون‌های استاندارد برگزار می‌شود. همچنین در کلاس‌های آموزشی به تحلیل آزمون‌ها می‌پردازند.

آموزشگاه کافاز یکی از مراکز آموزش MSRT در تبریز  است که به شما در جهت گرفت این مدرک معتبر یاری خواهد داد.

نمره مورد قبول برای دانشجویان مقطع دکتری با توجه به پذیرش دانشگاه مورد نظر از 50 به بالا است. این نمره برای دانشجویان لیسانس متقاضی خروج از کشور 40 به بالا است. مراکز آموزشی MSRT در تبریز برای موفقیت در آزمون برنامه‌ریزی و فصل بندی دقیقی دارند. با شرکت در این دوره‌های آموزشی دستیابی به این نمره بسیار راحت و سریع است. اعتبار مدرک MSRT به صورت 2 ساله است.

اهمیت ویژه مدرک MSRT به دلیل شرکت در دوره دکتری در داخل کشور است. سطح بالای آموزش MSRT در شهر تبریز باعث مراجعه و ثبت نام متقاضیان از سراسر ایران شده است. از ویژگی‌های بسیار مهم این دوره‌های آموزشی در تبریز برنامه‌ریزی دقیق مناسب است. این برنامه‌ریزی شرایطی را فراهم نموده که امکان شرکت افراد با هر سطح زبان انگلیسی فراهم است.

آزمون MSRT از سه بخش تشکیل شده است. در مراکز گوناگون با دسته‌بندی سه بخش آزمون در دوره آموزش، داوطلبان را به سطح مناسبی از آمادگی می‌رسانند. آموزشگاه کافاز که برای  آموزش MSRT در تبریز  است . ضمن بررسی دقیق و بهره‌مندی از مدرسان مجرب به دنبال گرفتن  بازده بسیار مناسبی در امر تحصیل است. در ادامه به بررسی سه بخش آزمون MSRT می‌پردازیم.

معرفی سه بخش آزمون MSRT

بخش اول آزمون Listening Comprehension است. این بخش شامل 30 عدد تست است. در این بخش به مکالمه دو نفر گوش داده می‌شود و در نهایت به سوال‌های پرسیده شده جواب داده می‌شود. مدت زمان این بخش 15 دقیقه است. لازم به ذکر است در این مکالمه باید به صحبت‌های نفر دوم توجه بیشتری داشت.

بخش دوم آزمون Structure and Written Expression است. در این بخش آزمون 30 عدد تست وجود دارد که 15 عدد شاملStructure  و 15 تست دیگر مربوط به Written Expression است. زمان این بخش 20 دقیقه است. کسب نمره بالای 50 در این بخش نقش بسیار مهمی در قبولی آزمون دارد.

بخش سوم آزمون شامل Reading Comprehension است. این بخش از 40 تست تشکیل شده است. در این بخش معمولا 4 متن جداگانه وجود دارد. زمان پاسخ گویی به این بخش از آزمون 45 دقیقه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook