لوگو کافاز

آموزش پداگوژی در تبریز

فهرست مطالب

به فکر آموزش پداگوژی در تبریز هستید؟ همراه ما باشید؛

پداگوژی را در لغتنامه‌های دهخدا و معین به فن تعلیم، روش آموزگاری، علم تعلیم و تربیت اطفال، علم آموزش و پرورش ترجمه کرده‌اند. در یک تعریف کلی می‌توان گفت پداگوژی به معنای علم و هنر پردازش و تبدیل اطلاعات به دانش با همیاری تعامل میان یادگیرندگان، مربی، منابع و بستر تعریف شده است. در واقع اصطلاح اینکه پداگوژی هنر یا علم وجودی معلم است همان روش‌ها یا رویکردهای مرتبط با آموزش است که از آن به سبک یادگیری یاد می‌کنند.

پداگوژی مستلزم گذراندن دوره‌های خاصی است که در آن دانشجو باید به مفهوم کاملی از اطلاعات مقدماتی، تکمیلی، مبانی مطالب نظری، توانایی قدرت انجام کار، تهیه و تنظیم برنامه‌های آموزشی، نحوه طرح درس و چگونگی اجرای آموزش و آزمون ارزشیابی که از دوره‌های آموزشی است را باید دانشجو در پایان دوره از عهده آن برآید.

آموزش پداگوژی در تبریز در یکی از  مراکز آموزشی شهر تبریز با چندین سال سابقه در این شهر در این مرکز با حضور اساتید مورد اطمینان سایت در شهر تبریز مرکز آذربایجان شرقی، آماده خدمت به همشهریان محترم خواهد بود.

پداگوژی در تبریز

معنا و مفهوم عمومی پداگوژی

هر چند که واژه پداگوژی در لغتنامه به تعیلم و تربیت کودکان، مترادف با واژه تدریس و آموزش ترجمه شده است اما در حال حاضر با مفهوم گسترده‌تری از آن در اکثر زمینه‌ها اعم از اخلاق، فلسفه و فنون مختلف روبرو هستیم و  هنگامی‌که این عبارت را می‌شنویم، هدف روش‌های آموزشی و تربیت مربی در معنای عمومی آن است.

همچنین به عنوان استفاده صحیح از رویکردهای آموزشی در جریان روند یاددهی و یادگیری نیز از آن یاد می‌شود. اما مهم‌ترین دستاوردی که از پداگوژی انتظار می‌رود، این است که فراگیر به جای دریافت مستقیم نگرش و مهارت‌های معلمان، خود بتواند با آموزش و راهنمایی‌های لازم به کشف و ایده‌های نوآورانه رسیده و اینکه از چه راه‌هایی می‌تواند به دانش، نگرش و مهارت‌هایی که نیاز دارد برسد.

این‌گونه است که فراگیر وارد مسیر روند کشف، نوآوری و در نهایت خلاقیت  می‌شود و به‌این‌ترتیب جهت دستیابی به اهداف خود با بهترین رویکرد، علم و هنر وارد میدان خواهد شد.

برای آموزش پداگوژی در تبریز باید کجا رفت؟

پداگوژی در تبریز

اگر عبارت آموزش پداگوژی در تبریز و اینکه کجا آن را بیابید ذهن شما را مشغول کرده است باید بگوییم که این مرکز آماده‌ی آموزش شما است . پداگوژی به شما نقش ارزنده یک مربی، استاد یا معلم را یادآور می‌شود که آموزش علوم و فنون مختلف را که لازمه زندگی امروزی است را در حرکت نوین و روبه رشدی به فراگیران خود منتقل کنید.

هر چند این آموزش و مهارت‌ها به منظور رفع نیاز و نارسایی‌ها در مراکز آموزشی، آموزش داده می‌شوند تا بتوان با نیازها و کمبودهای جامعه که از مهم‌ترین مشخصه‌های پداگوژی است، همسو شد. در واقع  می‌توان گفت  بهترین شکل انتقال مهارت‌ها و آموزش به شیوه صحیح، آموزش‌های اصولی و کاربردی خواهد بود. چرا که شما به عنوان یک مربی وظیفه دارید دانش و معلومات و مهارت‌های اساسی خود را به فراگیرانتان به نحو احسنت منتقل نمایید.

جهت دریافت مشاور رایگان و یا ثبت نام در دوره آموزش پداگوژی در تبریز با شماره 09306301632 تماس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook