لوگو کافاز

آموزش تعمیرات موبایل در ملکان

فهرست مطالب

تعمیر موبایل به دلیل افزایش گوشی های موبایل و گرانی آن ها از جمله ی مهمترین شغل ها می باشد.برای تعمیر تخصصی موبایل نیاز به آموزشگاه های با تجربه و معتبر جهت آموزش تعمیرات موبایل در همه شهر ها می باشد تا موجبات رفاه مردم در آن شهر ها را فراهم نماید .

با توجه به استقبال بی نظیر همشهریان ملکانی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل در تبریز ، برای رفاه حال همشهریان در شهر ملکان در نظر داریم تا اقدام به افتتاح شعبه در ملکان داشته باشیم .

هدف از راه اندازی شعبه آموزش تعمیرات موبایل در ملکان :

با گشت و گذار در بازار ها و خیابان ها تعمیرکاران موبایل بسیاری مشاهده می شود که هر کدام از آن ها مدل های مختلفی از گوشی های موبایل را تعمییر می کنند،آموزشگاه های آموزش تعمیرات موبایل نیز وجود دارند که تعمیر برخی از مدل های گوشی ها را آموزش می دهند.راه اندازی شعبه تعمیرات موبایل در ملکان این امکان را به همشهریان ملکانی می دهد تا برای ایجاد شغل به جای پیمودن راه طولانی برای آموزش تعمیرات موبایل و یا به جای  آموزش در کنار افراد بی تجربه و … در شهر خود به راحتی و زیر نظر استادان با تجریه در زمینه ی تعمییر همه ی انواع گوشی ها آموزش ببینند و پس از اتمام دوره ی آموزش با اطمینان خاطر و با داشتن علم کافی در زمینه ی تمامی گوشی ها مرکز تعمیر موبایل راه اندازی نمایند و به کسب و کار مشغول شوند .

هدف راه اندازی شعبه ملکان اشتغال زایی و برابری آموزشی و در دسترس بودن آموزش برای افراد علاقه مند و تعلیم افراد حرفه ای و کار بلد می باشد.آموزش ها به گونه ای انجام می شود که شامل تمامی برند های گوشی های موجود باشد . در کل مدارات در همه ی گوشی ها از لحاظ الکترونیکی یکسان می باشد و کیفیت قطعات و pcb روی گوشی های مختلف فرق دارد و کارآموزان با ساختار کلی مدارات به طور کامل آشنا می شوند .

بخش های آموزش تعمیرات موبایل در ملکان :

آموزش تعمیرات موبایل در ملکان به طور کامل و با توجه به پیشرفت زمان صورت می گیرد و بعد از آموزش افراد به طور کامل قادر خواهند بود تا هر نوع گوشی را در  هر برندی تعمیر نمایند.این آموزش شامل دو بخش سخت افزار و نرم افزار می باشد که می تواند به صورت خصوصی و یا عمومی بر گزار گردد .

آموزش سخت افزار و نرم افزار تعمیر موبایل در ملکان  مباحثی کاملا جدا از هم می باشند و به طور جداگانه آموزش داده می شوند.کار آموزانی که می خواهند فقط بخش سخت افزار موبایل و یا فقط بخش نرم افزار موبایل را آموزش ببینند می توانند در کلاس های مستقل شرکت کنند و افرادی که خواهان آموزش در هر دو بخش می باشند برای هر دو کلاس ثبت نام نمایند و برای این کار هیچ محدودیتی وجود ندارد.همچنین آموزش محدودیت تحصیلی و سنی ندارد و افراد در هر سنی و با هر مدرک تحصیلی می توانند آموزش ببینند و وارد بازار کار شوند .

آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل در ملکان :

از جمله ی کاربردی ترین آموزش ها برای تعمیر موبایل با توجه به پیشرفت دنیای تکنولوژی و توسعه بازار موبایل و تنوع در آن ها آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل می باشد.در آموزش سخت افزار ، فنون برق قطعات سخت افزاری ، تعمیر قطعات سخت افزاری ، عیب یابی ، تعمیر مدار های موبایل ، روش کار با ابزار و بسیاری موارد دیگر در زمینه ی سخت افزار آموزش داده می شود. آموزش به صورت عملی و با استفاده از جدید ترین ابزار های عیب یابی موبایل انجام می شود .

آموزش دوره نرم افزار موبایل در ملکان :

دوره آموزش نرم افزاری موبایل از مبتدی تا پیشرفته که شامل معرفی سیستم عامل های تمامی گوشی ها ، کار با انواع باکس ها به صورت حرفه ای ، آموزش فلش کردن گوشی های تلفن همراه ، آموزش فارسی سازی گوشی های مختلف ، آموزش بکاپ گیری و ترمیم سریال گرفتن در انواع گوشی ها و … می باشد ، صورت می گیرد.

روش های آموزشی :

آموزش تعمیرات موبایل در ملکان به دو صورت کلاس های عمومی و خصوصی بر گزار می شود.در آموزش تعمیرات موبایل در ملکان تمامی علمی که برای تعمیرات موبایل لازم است آموزش داده می شود و علاوه بر این  ابزارهایی که برای تعمییرات موبایل مورد استفاده قرار می گیرد معرفی می شود و کار آموزان به طور کامل روش کار با ابزار ها را یاد می گیرند .

دوره تخصصی تعمیرات موبایل در ملکان :

دوره ی تخصصی برای تکنسینها و افراد متخصص بر گزار می شود.با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن گوشی ها ، روش های ریکاوری در آن ها نیز تغییر می کند بنابرین برای تعمیرکاران متخصص کلاس هایی بر گزار می شود و BASBAND ، آموزش و نصب کاستوم روم ، آموزش و نصب اورجینال روم و تدریس حرفه ای و کامل RESTORE کردن و … در دوره های  تخصصی تدریس می شود .

دوره عمومی تعمیرات موبایل در ملکان :

در دوره های عمومی که برای افراد عادی برگزار می شود افراد می توانند با ویژگی گوشی ها آشنا شوند و ایرادات سطحی موبایل را بر طرف نمایند.در این دوره ها رفع اتصالی و اتصال کوتاه ، آموزش بر طرف کردن مشکل عدم کار کرد دوربین و عدم کار کرد مموری ، رفع عدم کار کرد ویبره ، رفع عدم کارکرد تاچ و ایرادات سطحی  و … آموزش داده می شود.این کلاس ها دو تا چند نفره تشکیل می شود و آموزش زیر نظر اساتید مجرب انجام می شود که کار آموزان به طور گروهی علم تعمیرات را یاد می گیرند  .

کلاس های خصوصی آموزش تعمیرات موبایل :

آموزش تعمیرات موبایل به صورت خصوصی در ملکان در کلاس های تک نفره زیر نظر اساتید مجرب انجام می شود . در کلاس های خصوصی تعمیرات موبایل فرصت برای رفع اشکالات و یادگیری دقیق زیاد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook