لوگو کافاز

آموزش تعمیرات موبایل در آذرشهر

فهرست مطالب

آموزش تعمیرات موبایل در آذر شهر شامل آموزش نرم افزار و سخت افزار به صورت تخصصی می باشد که در آن تمامی مباحث مربوط به تعمیرات موبایل به طور کامل برای کار آموزان آموزش داده می شود و کلیه ی ابزار های مربوط به تعمیرات موبایل معرفی می شود و به صورت عملی کار با آن ها آموزش داده می شود .

با توجه به استقبال بی نظیر همشهریان آذر شهری در مرکز آموزش تعمیرات موبایل در تبریز برای رفاه حال همشهریان آذر شهری در نظر داریم اقدام به افتتاح شعبه در شهر آذر شهر داشته باشیم .

در آموزش تعمیرات موبایل در آذر شهر تمامی اصول حرفه ای تعمیرات انواع برندهای گوشی های همراه توسط استادان با تجربه تدریس می شود و برای آموزش هیچ نوع محدودیتی اعم از سن و میزان تحصیلات وجود ندارد و تمامی کار آموزان می توانند به طور کامل در دو بخش نرم افزار و سخت افزار به طور جداگانه یا باهم آموزش ببینند و وارد بازار کار شوند .

آموزش تعمیرات موبایل در آذر شهر در جهت ایجاد شغل برای جوانان و افراد بیکار انجام می شود تا تعمیرات موبایل را به طور حرفه ای و کامل برای انواع برندهای گوشی ها زیر نظر شرکت های آموزشی معتبر به جای آموزش زیر نظر افراد کم تجربه یا ناشی که فقط محدودی از گوشی ها را تعمیر می کنند و یا تعمیرات تعدادی از برند ها را  آموزش می دهند ، آموزش ببینند .

آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل در آذر شهر :

آموزش در زمینه سخت افزار به صورت حرفه ای و به طور کامل انجام می شود که شامل موارد زیر می باشد :

آموزش الکترونیک موبایل :

در آموزش سخت افزار تعمیرات موبایل در آذر شهر تمامی قطعات تشکیل دهنده ی روی مدارات موبایل به کارآموزان معرفی می شود که شامل قطعات اس ام دی روی برد گوشی ، خازن ها ، دیود ، سیم پیچ ، ترانزیستور ، مقاومت ، آی سی های تغذیه ، آی سی صدا ، آی سی آنت و … می باشد . کار آموز باید با تمامی این قطعات آشنایی پیدا کند تا وارد مرحله ی تعمیر موبایل شود .

آشنایی و کار با ابزار های تعمیر موبایل :

در تعمیرات سخت افزاری موبایل از ابزارهایی جهت تست و اندازه گیری قطعات روی مدار موبایل ، درآوردن و جا زدن قطعات استفاده می شود و این ابزار ها شامل هویه اس ام دی ، پمپ باد ، منبع تغذیه ، هیتر ، کاردک ، آچار ، پیچ گوشتی ، قلع کش و ابزار های بسیار دیگر می باشد که کارآموزان باید با آن ها آشنایی کامل پیدا کنند و استفاده از آن ها را به طور کامل یاد بگیرند.

زیرا کارایی هر یک از لوازم تعمیرگاهی موبایل برای انجام کار تعمییر گوشی ضروری می باشد و باز کردن و تست و عیب یابی قطعات موبایل با هریک از این ابزار ها انجام می شود .

آموزش و آشنایی با قسمت های مختلف موبایل :

گوشی موبایل از بخش های مختلفی همچون صفحه نمایش ، برد ، دوربین ، باتری و دکمه و … تشکیل می شود که این قطعات به وسیله ی کابل های فلت به هم متصل می شود . در آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل در آذرشهر روش های باز و بسته کردن انواع گوشی ها و همچنین تعویض کابل فلت و روش تعویض تاچ و جدا سازی هر یک از اجزا آموزش داده می شود .

آموزش عیب یابی برد موبایل :

در این مرحله از آموزش تعمیرات موبایل در آذر شهر آی سی ها و جایگاهشان در مدار گوشی آموزش داده می شود و تشریح برد موبایل و ارتباط بخش ها و قطعات موبایل و همچنین رفع مشکل آنتن دهی و تعمیرات هنگ گوشی  که مربوط به سخت افزار می باشد و … به کارآمو زان آموزش  داده می شود .

آموزش تعویض قطعات موبایل :

گاها مشکل سخت افزاری مربوط به خرابی قطعات می باشد که در آموزش سخت افزاری تعمیرات موبایل در آذرشهر این بحث به طور کامل آموزش داده می شود و تعویض بسیاری از قطعات از قبیل کابل های فلت ، سوکت شارژ ، سوکت سیم کارت ، آی سی های چسبی ، سوکت صدا و … به صورت تخصصی و صحیح آموزش داده می شود .

آموزش روش ها و راه حل های رفع عیب در تعمیرات موبایل :

برخی از شگرد ها و راه حل هایی که در تعمیرات موبایل به طور تخصصی و تجربی و علمی به دست آمده از قبیل هیتر گیری برد موبایل ، تست جریان کشی ، رسوب زدایی با تینر و آلتراسونیک ، شوک دادن به باتری و تست اسپیکر و میکروفن و … در آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل آموزش در آذر شهر داده می شود .

آموزش تعمیرات گوشی های هوشمند :

کوشی های هوشمند از جمله گوشی های پر کاربرد می باشند که با این که مدارات آن ها از لحاظ الکترونیکی یکسان می باشد اما کیفیت قطعات و پی سی بی در روی گوش های مختلف متفاوت می باشد که باید کار آموزان با آن ها آشنا شوند .

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در آذر شهر :

در آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در آذرشهر موارد مربوط به بخش نرم افزار به کار آموزان آموزش داده می شود که بخشی از این آموزش ها  شامل موارد زیر می باشد :

  • عیب یابی ایرادات مربوط به نرم افزار
  • آموزش باکس های پرکاربرد تعمیر موبایل
  • آموزش نصب نرم افزار های مختلف موبایل
  • آموزش بازیابی اطلاعات از دست رفته
  • آموزش فلش کردن برای انواع گوشی ها
  • آموزش رفع ایرادات نرم افزاری مربوط به سیستم عامل
  • آموزش تعمرات نرم افزار گوشی های تحت ویندوز و اندروید به طور جداگانه
  • آموزش تعمیرات مربوط به مشکل اکانت گوگل
  • ….

بعد از پایان آموزش تعمیرات موبایل در آذرشهر کلاس های رفع اشکال برگزار می شود تا کارآموزان مشکلات خود را به طور کامل بر طرف نمایند و به طور حرفه ای وارد بازار کار شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook