با سابقه ترین و مجهزترین مرکز آموزش های فنی و حرفه ای در تبریز

لوگو وب سایت
آموزش اخذ دیپلم در تبریز2021-06-10T13:42:23+04:30

Notice: Undefined index: shape in /home3/kafaz/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-button.php on line 356

Notice: Undefined index: shape in /home3/kafaz/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-button.php on line 356

Notice: Undefined index: shape in /home3/kafaz/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-button.php on line 356

آموزش اخذ دیپلم در تبریز

ویژه بازماندگان از تحصیل،کارمندان،شاغلین کلیه اصناف،افراد جویای کار و ادامه تحصیل

معرفی

دیپلم نام مدرکی در نظام آموزشی ایران است که دانش آموزان پس از اتمام مقطع دبیرستان موفق به دریافت آن می‌شوند.

دوره تحصیل تا اخذ مدرک دیپلم در ایران ۱۲ سال است. در سال‌های ۱۳۷۱ تا ۱۳۹۱، دوره اخذ دیپلم در ایران یازده ساله شد و یک سال برای دانش‌آموزانی که تمایل به ادامه تحصیل داشتند، به عنوان دوره پیش‌دانشگاهی در نظر گرفته شد ولی در سال ۱۳۹۲ با ایجاد نظام جدید آموزشی (۳-۳-۶) و در پی آن (۳-۳-۳-۳) دوباره مدت زمان دریافت این دوره ۱۲ ساله شد

مقدمه

ادامه تحصیل دهید
دانش آموزان روزانه و شبانه، دیپلم ردی ها، ترک تحصیلی ها، داوطلب آزاد دریافت دیپلم دوم، دارندگان مدرک سیکل و پایین تر، دیپلم رسمی مورد تأیید آموزش و پرورش بگیرید.
کانون فن ایران زمین سریعترین و آسان ترین راه برای دریافت دیپلم رسمی مورد تأیید آموزش و پرورش و کاملاً قانونی را به شما نشون خواهد داد و تا اخذ دیپلم و ادامه تحصیل در دانشگاه در کنار شما هستیم.
خوشحالیم از اینکه مهمترین تصمیم زندگیتو گرفتی و می خوای ادامه تحصیل بدی به شما تبریک می گیم،یاد دوستانی افتادم که برای دیپلم پیش ما اومدند(دیپلم نداشتند) و حالا به نسبت همّتشان دیپلم،فوق دیپلم، لیسانس و تعدادی هم فوق لیسانس گرفته اند.و مسیر زندگی و کاری خود را عوض کرده اند ، همراهی با این دوستان برای کانون فن ایران زمین افتخار آمیز و غرور آفرین است.
شما دوست عزیز به هر دلیل و بهانه ای مثل:عدم علاقه به درس، تنبلی، سهل انگاری، لج ولج بازی با پدر و مادر،دوست بد، مشکلات مالی و گرفتاری کاری و یا هر دلیل دیگری دیپلم نگرفتی اکنون این فرصت را داری که دیپلم بگیری و اگر چشم نخوری و همت هم داشته باشی ادامه تحصیل بدی و به دانشگاه بری، باورت نمیشه!؟ با کانون فن ایران زمین و همت شما دیپلم گرفتن و دانشگاه رفتن ساده است.
کافیست گوشیتو برداری ، به ما زنگ بزنی(09306301632) و مراحل ثبت نام را انجام بدید.

انواع دیپلم

۱-دیپلم کاردانش (گرافیک کامپیوتر، عکاسی، طراحی صفحات وب، تدوین، چهره سازی)
۲-دیپلم فنی و حرفه ای(معماری، عمران، گردشگری، حسابداری، کامپیوتر)
۳-دیپلم نظری (انسانی، تجربی، ریاضی)
تذکر: دریافت دیپلم کاردانش که دروس مهارتی آن در موسسه خورشید اندیشه و زیر نظر وزارت ارشاد اسلامی برگزار می شود ساده تر و راحت تر می باشد و به متقاضیان پیشنهاد می شود.
انواع متقاضیان:
شما دوست عزیز برای دریافت دیپلم یکی از شرایط زیر را خواهید داشت.
۱-دارای مدرک سیکل
گذراندن ۹۶ واحد درسی برای دریافت دیپلم ضروری است. لذا این دسته از متقاضیان ۳۴تا ۴۲ واحد درسی مهارتی را در کانون فن ایران زمین می گذراند و دروس عمومی ۵۴ تا ۶۲ واحد درسی را در مدارس بزرگسال خواهد گذراند.در نظام آموزشی جدید علاوه بر سیکل می بایست سال نهم نیزگذرانده شود.مشاوران ما شما را برای گذراندن و معرفی مراکز معتبر راهنمایی خواهند کرد.
۲-دیپلم ردی ها
دانش آموزانی روزانه و شبانه ای که نتوانسته اند واحد های درسی خود را پاس کنند و امکان ادامه تحصیل در مدارس روزانه را ندارند (مدارس روزانه آنها را ثبت نام نمی کنند) این عزیزان با گذراندن دوره های مهارتی در کانون فن ایران زمین می توانند دیپلم بگیرند.
۳-ترک تحصیلی ها
این متقاضیان بر حسب اینکه در چه مقطعی ترک تحصیل کرده باشند و چند واحد درسی از دبیرستان را گذرانده باشد باقی مانده واحدهای عمومی را در مدارس بزرگسال و واحد های درسی مهارتی خود را در کانون فن ایران زمین می گذراند و دیپلم دریافت می کند.

۴-کسانی که سیکل ندارند
این متقاضیان می بایست در امتحان جامع شرکت کنند و گواهی سال نهم را در نظام جدید دریافت کنند.وپس از آن مراحل اخذ دیپلم را طی کنند.
۵-کسانی که دیپلم دارند
متقاضیانی که دیپلم دارند و بنا به علاقه و یا کاربرد تمایل به دریافت دیپلم در رشته ای دیگر را دارند می توانند با گذراندن واحد های درسی مهارتی در کانون فن ایران زمین و یا نظری دیپلم مجدد دریافت کنند.
مدت زمان اخذ دیپلم
مدت زمان واحد های درسی مهارتی برحسب نوع مهارت ۴ تا ۹ ماه زمان خواهد برد.
دروس عمومی ۱۸ماه زمان خواهد کشید.با توجه به اقدام همزمان ، ۱۸ ماه برای گذراندن همزمان دروس عمومی و مهارتی لازم است.چنانچه متقاضی واحد های درسی عمومی را در سال اول یا دوم دبیرستان گذرانده باشد زمان لازم برای دریافت دیپلم ۵تا ۹ماه خواهد بود.

سوالات متداول

یکی از مواردی را در در سطح شهر شاهدش هستیم تبلیغاتی است مبنی بر اخذ دیپلم بدون آزمون و قبولی ۱۰۰% و… این موارد تا چه میزان صحت دارند؟2018-06-30T11:45:50+04:30

متأسفانه افرادی سودجو با سوء استفاده از اعتماد مردم اقدام به انتشار مطالب و مدعیات غیر واقعی و کذبی می‌کنند که علاوه بر اینکه خلاف قوانین است مشکلات قانونی هم برای افراد مراجعه کننده پدید می‌آورند . این قبیل مطالب و ادعاها ، بیشتر از سوی مراکز غیر قانونی و فاقد مجوز انجام می‌شود که دیر یا زود گرفتار قانون می شوند.

از اینکه فرصتی فراهم شد تا بتوانیم اطلاعات مفیدی به استحضار عموم شهروندان برسانیم متشکریم . برای شما و همکارانتان در  کانون فن ایران زمین آرزوی موفقیت داریم.

نمرات آزمونها چطور محاسبه می‌شود ؟2018-06-30T11:43:46+04:30

نمراه آزمون های عملی و تئوری بصورت جدا محاسبه و حفظ می‌شود . به عنوان مثال اگر فردی در آزمون عملی نمره لازم را کسب نکرد تنها آزمون عملی را لازم است تکرار نماید نه کل آزمون را. همچنین حضور در کلاسها و آزمون آموزشگاهی نمره ای دارد که در نمره نهایی اعمال می‌شود .

اگر فردی سیکل نداشته باشد چه ؟ برای این افراد چه برنامه‌ای دارید؟2018-06-30T11:42:40+04:30

این دسته از عزیزان ، ابتدا به مدرسه‌های بزرگسال هدایت و راهنمایی می‌شوند و پس از آن می تواند مراحل اخذ دیپلم را به شرحی که داده شد طی نمایند

چه افرادی دارای شرایط اخذ دیپلم بوده و می توانند برای گرفتن دیپلم اقدام کنند؟2018-06-30T11:41:44+04:30

کلیه افراد بالای ۱۶ سال که ترک تحصیل کرده‌اند و حداقل مدرک سیکل یا سوم راهنمایی را داشته باشند

مدت کلاسها چند ماه است و آمار قبولی پس از پایان دوره تابحال چگونه بوده است؟2018-06-30T11:38:49+04:30

دوره آموزش حداکثر 6 ماه است و در مرحله اول بالغ بر ۹۵% قبول می‌شوند و آزمون مجدد نیز پیش‌بینی شده است.

 

آیا پس از اخذ دیپلم ، این عزیزان می توانند ادامه تحصیل دهند ؟2018-06-30T11:28:44+04:30

افراد پس از اخذ دیپلم ، حتی نیاز به گذراندن دوره پیش دانشگاهی ندارند و می‌توانند بدون کنکور در دانشگاه آزاد یا دانشگاه علمی کاربردی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

– در آموزشگاههایی آزاد چه نوع دیپلمی  ارائه می شود و از کجا مجوز فعالیت دارند ؟2019-11-26T14:38:49+03:30

در این مؤسسه ، دیپلم گردشگری و مدیریت خانواده ارایه می شود.همچنین مدرک دیپلم ، قابل استعلام از آموزش و پرورش و وزارت ارشاد است.

آیا امکان و شرایط اخد دیپلم برای همه افراد اعم از شاغل یا ردی و جامانده وجود دارد؟2018-06-30T11:22:57+04:30

شاید افرادی باشند که قبلاً این راه را رفته و در میانه ، به علت مشکل بودن مهارتها یعنی همان ۴۲/۵ واحد آموزشگاهی باز مانده باشند . این مشکل در سالهای قبل بود اما اکنون با دیپلم گرافیک رایانه از وزارت ارشاد ، به علت اینکه این رشته دارای طرح درسی مشخصی می‌باشد و از سئوالات آسان و مشخصی برخوردار است به یکی از موفق ترین دیپلم های درسی با آمار قبولی بالا تبدیل شده .

برای روشن تر شدن موضوع لطفاً با ذکر مثال توضیح دهید ؟2018-06-30T11:22:07+04:30

به عنوان مثال ، دیپلم گردشگری و مدیریت خانواده از رشته‌های کار دانش آموزش و پرورش است که ۵۳/۵ واحد عمومی و ۴۲/۵ واحد ، مهارتی دارد. با گذراندن واحدهای مهارتی در کانون فن ایران زمین ، موفق به اخذ دیپلم شده و نیاز به پیش دانشگاهی و کنکور برای رفتن به دانشگاه ندارند .

 

ضروت وجود آموزشگاه‌های آزاد در چیست و چه خدماتی ارائه می دهند ؟2019-11-26T14:38:37+03:30

در جامعه کنونی افرادی هستند که در دوران تحصیل دبیرستان بنا به دلایلی موفق به اخذ دیپلم نشده و ترک تحصیل کرده‌اند . اما وقتی وارد جامعه شده‌اند داشتن دیپلم ، حداقل مدرکی است که نیاز دارند در حالیکه سن آنها اجازه ادامه تحصیل در مدرسه‌های روزانه را نمی دهد اما این افراد که به هر دلیلی از آموزش باز مانده اند نیاز به دیپلم دارند . چه باید کرد؟
برای این افراد راحت ترین و سریعترین راه و آسانترین راه حل ، خواندن دروس عملی است که نیاز به زمان زیادی نداشته باشد و همچنین بتوانند موقعیت کاری و اجتماعی خود را ارتقاء دهند. این افراد نه تنها می توانند دیپلم بگیرند بلکه میتوانند بدون کنکور به دانشگاه راه یافته و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند و این کار در آموزشگاه های آزاد امکان پذیر است .

دیپلم گردشگری:

دیپلم گردشگری بدلیل جذابیت دروس دیپلم گردشگری و سادگی و درصد قبولی بالا در مقایسه با سایر دیپلم ها مخصوصا برای شاغلین بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. متقاضیان اخذ دیپلم گردشگری در مدت کوتاهی معمولا بین ۴ تا 6 ماه می توانند موفق به گرفتن دیپلم گردشگری آموزش و پرورش شوند.

فارغ التحصیلان دیپلم گردشگری می توانند به فعالیتهای مرتبط با صنعت توریستم، ایرانگردی و جهانگردی پرداخته و در این صنعت نوپا راه موفقیت را در پیش گیرند. همچنین با اخذ دیپلم گردشگری امکان ادامه تحصیل و ورود به دانشگاه بدون کنکور در دانشگاههای معتبر ایران و جهان محیا خواهد شد.

در انتهای دوره دیپلم گردشگری آموزش و پرورش در صورت شرکت در آزمون های هماهنگ سازمان فنی و حرفه ای و کسب نمره قبولی مدارک بین المللی گردشگری صادر میگردد.

کتابهای مرتبط با دیپلم کاردانش گردشگری براحتی در دسترس است. با این حال نمونه سوالات دیپلم گردشگری و جزوات دوره های دیپلم گردشگری آموزش و پرورش بصورت مختصر، مفید و مناسب برای امتحان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شرایط اخذ دیپلم کاردانش گردشگری:

کلیه افرادی که مدرک پایه سوم راهنمایی (سیکل) یا پایه نهم تحصیلی آموزش و پرورش دارند ، دیپلم ردی ها ، کسانی که می خواهند دیپلم خود را تغییر دهند (تطبیقی ها) ، و کسانی که دوست دارند جدا از مدرک تحصیلی خودشان، دیپلم گردشگری فنی حرفه ای نیز بگیرند.

مزایای تحصیل در رشته گردشگری و اخذ دیپلم گردشگری :

* گذراندن دوره دیپلم گردشگری به صورت حضوری و غیر حضوری در کوتاه ترین زمان

* اخذ مدرک رسمی و بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای قابل ترجمه رسمی و ارائه در کشورهای خارجی

* ادامه تحصیل بدون کنکور : پس از اخذ مدرک دیپلم گردشگری براحتی ادامه تحصیل بدون کنکور در دانشگاه های معتبری چون: دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشگاه جامع علمی و کاربردی ، دانشگاه پیام نور و دانشگاه های غیرانتفاعی و دولتی در مقطع کاردانی ، مقطع کارشناسی و بالاتر امکانپذیر می باشد.

* دارندگان دیپلم گردشگری فرصت راهیابی به دانشگاه در رشته های: مدیریت هتلداری ، مدیریت جهانگردی ، خدمات گردشگری ، تشریفات ، مهمانداری هواپیما ، حفاظت و مرمت آثار باستانی ، باستان شناسی ، راهنمای موزه و بناهای تاریخی ، مردم شناسی و تمام رشته های مرتبط با صنعت گردشگری را کسب می نمایند.

* پس از گرفتن لیسانس گردشگری امکان خود اشتغالی در رشته های گردشگری و فرصت های کارآفرینی نوین محیا می باشد.

* میلیونها فرصت شغلی مرتبط با صنعت گردشگری در ایران و جهان، آماده پذیرش شما خواهد بود.

آینده شغلی و بازار کار رشته گردشگری :

– اشتغال در دفاتر هواپیمایی
– اشتغال در دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی
– اشتغال در دفاتر فروش بلیط های مسافرتی
– اشتغال در تورهای مسافرتی و تورلیدری
– اشتغال در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری
– اشتغال در موزه ها و راهنمای موزه
– اشتغال در مهمانداری هواپیما در صورت ادامه تحصیل
– و…

مهارت های اخذ دیپلم گردشگری :

کارآموز پس از ثبت نام در رشته گردشگری، جهت اخذ دیپلم گردشگری باید چهار مهارت فنی و حرفه ای را کسب نماید.

۱- کتاب راهنمای عمومی گردشگری (شامل بررسی ویژگیهای تاریخی ایران، بررسی روحیات ملل، بررسی مذاهب و….)

۲- کتاب راهنمای طبیعت گردی یا اکوتوریسم (شامل شناخت اکو سیستم، حیات وحش، گونه های گیاهی، اقلیم و آب و هوا و….)

۳- کتاب راهنمای موزه (شامل تاریخچه و کلیات ساختار موزه، موزه های ایران و جهان، بازاریابی و طراحی موزه و….)

۴- کتاب راهنمای محلی (شامل توانایی شناخت ویژگیهای تاریخی و جغرافیایی محلی، شناخت صنایع دستی، فرهنگی، طبیعی و….)

5- برای گرفتن مدرک دیپلم گردشگری کاردانش آموزش و پرورش نیاز به گذراندن واحدهای تخصصی عملی مذکور در جدول بالا در کانون فن ایران زمین دارید.
-همچنین نیاز به گذراندن واحدهای عمومی در یکی از مدارس (بصورت غیرحضوری یا حضوری) دارید.
– اگر قبلا واحدهای عمومی را گذرانده باشید با تطبیق دروس، نیازی به گذراندن مجدد آنها ندارید.

جدید: ۵- کتاب راهنمای گردشگری سلامت (شامل مفاهیم گردشگری سلامت، وظایف راهنمای گردشگری سلامت، سازماندهی و برنامه ریزی گردشگری سلامت، گردشگران پزشکی و درمانی و….)

جدید: ۶- کتاب راهنمای گردشگری فرهنگی (شامل مفاهیم میراث فرهنگی، رابطه فرهنگ و مذهب، گویش و ادبیات محلی، موسیقی سنتی، جشن ها، غذا ها و بازی های محلی، صنایع دستی و….)

متقاضیان دیپلم گردشگری در مهارت راهنمای عمومی گردشگری با مفاهیم کلی راهنمای سفرهای داخلی و خارجی، شناخت کافی از صنعت سفر و گردشگری، زبان تخصصی سفر و گردشگری، آداب و رسوم قومیت های مختلف کشور، روحیات ملل، ویژگی های تاریخی، جغرافیایی و معماری ایران، سخنوری و فن بیان، الگوهای رفتاری بین المللی، نحوه بکارگیری فناوری اطلاعات، کاربرد قوانین مرتبط با دیپلم گردشگری، مذاهب گوناگون و کمکهای اولیه در سفر آشنا و مهارت آموزی می نماید.

متقاضیان دیپلم گردشگری در دوره مهارت راهنمای طبیعت گردی (اکوتوریسم) با اکو سیستم، اکو توریسم، مجموعه قوانین و مقررات محیط زیست، نحوه استقرار و زندگی در طبیعت، حیات وحش، زمین شناسی، اقلیم و هواشناسی، انواع گونه های گیاهی ایران، روحیات اقوام ایران و سایر ملل، عکاسی و فیلمبرداری در طبیعت، سخنوری و فن بیان، ورزش های مرتبط با طبیعت گردی، فنون راهنمایی، مناطق حفاظت شده و زبان تخصصی آشنا خواهند شد.

متقاضیان دیپلم گردشگری در دوره مهارت راهنمای موزه گردشگری با مفاهیم کلی راهنمای سفرهای داخلی و خارجی، موزه و موزه داری، ویژگی های موزه های مختلف، تقسیم بندی موزه ها بر اساس موضوع نحوه معرفی اقلام موزه، موزه های نوین و عوامل حفاظتی و امنیتی موزه ها، شناخت کافی از صنعت سفر و گردشگری، زبان تخصصی سفر و گردشگری، آداب و رسوم قومیت های مختلف کشور، روحیات ملل، ویژگی های تاریخی، جغرافیایی و معماری ایران، سخنوری و فن بیان، الگوهای رفتاری بین المللی، نحوه بکارگیری فن آوری اطلاعات، کاربرد قوانین مرتبط با دیپلم گردشگری، مذاهب گوناگون و کمک های اولیه در سفر آشنا و مهارت آموزی می نماید.

متقاضیان دیپلم گردشگری در دوره مهارت راهنمای محلی گردشگری با شناخت ویژگی های تاریخی، فرهنگی، طبیعی، گونه های زیستی و اقلیمی و صنایع دستی محلی و الگوهای رفتاری و آداب معاشرت و زبان بین الملل آشنایی پیدا خواهد شد.

دیپلم مدیریت خانواده

برای اخذ دیپلم مدیریت خانواده (مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده) که یکی از رشته های کاردانش آموزش و پرورش است به چند نکته توجه نمایید. و شامل ۳ مهارت مدیریت خانواده، مهارت های سالم زیستن و هنر در خانه می باشد. طول دوره آموزش مهارتی رشته مدیریت خانواده ۷ ماه است.  ۲۴ واحد از دورس مهارتی کاردانش آموزش و پرورش برای اخذ دیپلم رسمی از وزارت آموزش و پرورش را دربر می گیرد.

 • این دیپلم کاردانش فقط ویژه بانوان می باشد و با توجه به محتوای دروس بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
 • رشته گردشگری دارای ۴ زیر شاخه است:

  • راهنمایی عمومی گردشگری
  • راهنمایی محلی
  • راهنمایی موزه
  • راهنمایی طبیعت گردی ( اکوتوریسم)

راهنمایی عمومی گردشگری:

لازم است که فارغ التحصیلان دیپلم مهارتی گردشگری شناخت کافی از ویژگی های تاریخی و جغرافیای و معماری ایران و صنعت سفر و گردشگری صنایع دستی و…داشته باشند.

راهنمایی محلی:

این شاخه بیش تر به جزئیات مینگرد و جزئیات جاذبه های فرهنگی- تاریخی و طبیعی، بومی خود باید تسلط کامل داشته باشند.

راهنمایی موزه:

افراد بعداز فارغ التحصیلی میتوانند به عنوان راهنمایی گردشگری در موزه ها فعالیت کنند.

راهنمایی طبیعت گردی (اکوتوریسم):

راهنمایی اکوتوریسم شغلی است که هم ارتباط مؤثر با گردشگران به صورت مستقیم دارند و هم توسط (آژانس های گردشگری)با توجه به فعالیت ها و برنامه های سفری ارتباط برقرار میکنند و به صورت فردی و یا گروهی گردشگران را با همراهی گروه های طبیعت گردی یاری مینمایند.

در این بخش قصد داشتیم تا اطلاعات مفیدی را در مورد دیپلم گردشگری به صورت خلاصه در اختیار شما دانش آموزان گرامی قرار دهیم. شما میتوانید جهت آگاهی بیشتر در زمینهدیپلم گردشگری و در کل اخذ دیپلم رسمی با مشاوران ما با شماره 04133352023 در سراسر کشور ارتباط برقرار نمایید.

همچنین دارندگان دیپلم مدیریت خانواده آموزش و پرورش بدون گذراندن دوره پیش دانشگاهی در آزمون ورودی آموزشکده های وابسته به دانشگاه جامع (علمی – کاربردی) شرکت کرده و بدون کنکور و پس از احراز قبولی وارد دانشگاه شده، ادامه تحصیل داده و موفق به اخذ مدرک کاردانی شوند.

این افراد بدون گذراندن آزمون سراسری می توانند در دانشگاه  شرکت کرده و پس از دوره کاردانی پیوسته ادامه تحصیل داده و موفق به اخذ مدرک کاردانی شوند. و در صورت تمایل ادامه تحصیل داده و جهت اخذ مدرک کارشناسی در این رشته اقدام نمایند.

مدرک کار‌شناسی مدیریت خانواده دارای ارزش تحصیلی و استخدامی است و دانش‌آموختگان می‌توانند در این رشته ادامه تحصیل داده و یا به استخدام در بیایند.

 زمینه های شغلی فارغ التحصیلان

۱– سرپرستی و مدیریت کارگاه های گل سازی
۲- طراحی و گل آرایی منازل و مجالس ،سفره عقد و …
۳- مدیریت فروشگاه های گل های طبیعی و مصنوعی
۴- مدیریت و سرپرستی سالن های آرایش و زیبایی
۵- خیاطی ، گل دوزی، حاشیه دوزی لباس ها
۶- مدیریت کارگاه های آشپزی و شیرینی پزی
۷- پرستاری و نگه داری بیماران، سالمندان
۸-مربی مهدهای کودک و کودکستان ها

 • آینده شغلی خود را به ما بسپارید

با اساتید دوره آشنا شوید:

استاد طراحی سایت در تبریز

نام استاد
نام استادتخصص استاد
توضیحات درباره استاد

نحوه ثبت نام دوره آموزش طراحی سایت در تبریز:

 • علاقمندان به ثبت نام در دوره آموزش طراحی سایت در تبریز میتوانند از طریق مراجعه حضوری ویا ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند

شهریه دوره:

شهریه دوره آموزش طراحی سایت در تبریز به مبلغ  _____ تومان می باشد و مبلغ ______تومان جهت ثبت نام دریافت می گردد و مابقی شهریه روز آغاز دوره آموزش طراحی سایت در تبریز در کلاس دریافت خواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت نام:

 • فتوکپی شناسنامه
 • فتوکپی کارت ملی
 • یک قطعه عکس رنگی 4*3

محل ثبت نام:

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

خواندن مطالب زیر می تواند مفید باشد:

راهنمای اخذ دیپلم در تبریز و چگونگی آن

By |جولای 13th, 2018|Categories: اخذ دیپلم در تبریز|Tags: , , , |

اخذ دیپلم رسمی در تبریز می‌تواند به دو روش حضوری یا غیر حضوری در مؤسسات و آموزشگاه‌های معتبر زیر نظر آموزش‌وپرورش صورت گیرد. کلیه افرادی که به هر دلیلی اعم از شاغلین، دیپلم ردی‌ها، افرادی که در پی دیپلم دوم هستند و یا هر گونه شرایطی که موفق به گرفتن دیپلم نشده‌اند و ترک تحصیل کرده‌اند می‌توانند جهت اخذ دیپلم در تبریز از طریق سایت کافاز جهت مشاوره و پرس و جو اقدام نمایند. چگونه به شما کمک می‌کنیم تا موفق به اخذ دیپلم رسمی در تبریز شوید؟ ما می‌دانیم که با  افرادی که در پی دیپلم فوری هستند باید مراقب افراد سودجو باشند و با تحقیق و گرفتن اطلاعات [...]

اخذ دیپلم کار و دانش در تبریز

By |ژوئن 13th, 2018|Categories: اخذ دیپلم در تبریز|Tags: , , , |

هدف آموزش‌های کاردانش، تعلیم نیروی انسانی خبره برای استخدام در شغل مناسب با نیاز بازار کار است. توانایی‌های مهارتی و فنی برای انجام وظایف شغلی، سه پایه را دربر می‌گیرد که در طی انجام برنامه آموزشی به دانش آموزان تعلیم داده می‌شود. در این مطلب به چگونگی اخذ دیپلم کار و دانش در تبریز و  کارهایی که باید برای آن انجام داد می‌پردازیم اشتغال افرادی که موفق به اخذ دیپلم کار و دانش شده‌اند : فارغ التحصیلان شاخه کار و دانش به سبب کسب مهارت‌های فنی و شناخت محیط حقیقی کار در طول دوران مهارت آموزی و کارورزی و آموزش کارآفرینی، از توانایی خوبی جهت اشتغال در بخشهای صنعت، خدمات، هنر و کشاورزی را دارند. [...]

اخذ مدرک دیپلم رشته علوم تجربی در تبریز

By |ژوئن 9th, 2018|Categories: اخذ دیپلم در تبریز|Tags: , , , |

یکی از رشته‌های محبوب دردبیرستان رشته علوم تجربی است. چون با دارا بودن مدرک دیپلم رشته علوم تجربی  می‌توانید برای ورود به رشته‌های پزشکی و پرستاری و .. اقدام کنید.امروزه با توجه به رقابتی شدن بیش از پیش ادامه تحصیل و کسب علم که شاید به دلیل پیشرفت سطح فرهنگی باشد. داوطلبان قصد دارند هرچه سریع تر مسیر درست را برای ادامه تحصیل پیدا کنند تا در کمترین زمان به هدفشان دست پیدا کنند. قطعا بهترین وقت برای فکر به تغییرات در مسیر تحصیلی، هنگامی است که مدرک دیپلم را در اختیار داشته باشید. سپس به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاههای معتبر برای بالا بردن سطح علمی خود باشید. در [...]

اخذ مدرک دیپلم رشته ادبیات و علوم انسانی در تبریز

By |ژوئن 5th, 2018|Categories: اخذ دیپلم در تبریز|Tags: , , , |

با نحوه اخذ مدرک دیپلم رشته ادبیات و علوم انسانی در تبریز آشنا شوید؛ مدرک دیپلم با وجود اینکه یکی از مدارک ابتدایی محسوب می‌شود اما در واقع مدرکی پایه و بسیار مهم است. به طوری که برای ادامه تحصیل و آموختن بسیاری از مهارتها و کسب شغل به عنوان مدرکی الزامی محسوب می‌شود. برای استخدام و تصاحب بسیاری از مشاغل ارائه مدرک دیپلم ضروری است. در بازار کار این عقیده وجود دارد که شخص دارنده مدرک دیپلم سواد و توانایی لازم جهت درک مفاهیم و امور را دارد. برای جلب توجه کارفرمایان برای استخدام داشتن مدرک دیپلم یکی از ضروریات است. از این رو افراد برای ورود به جامعه [...]

چگونگی اخذ دیپلم فوری در تبریز

By |می 11th, 2018|Categories: اخذ دیپلم در تبریز|Tags: , , , , , |

متقاضی محترم با خواندن چکیده دوره اخذ دیپلم با این دوره بصورت کامل آشنا شوید و جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09148740604 تماس بگیرید. دیپلم رسمی آموزش و پرورش کلا ۱۰۵ واحد هست که بجای ۳ سال ۱۵ ماه زمان میبرد. به دو بخش تقسیم میشود: ۶۰ واحد دروس عمومی که در ۴ ترم غیرحضوری و تضمین ۱۰۰٪ قبولی انجام می گیرد. بقیه واحد ها یعنی ۴۵ واحد انتخاب مهارت یا دروس تخصصی می باشد که در سازمان فنی و حرفه ای تکمیل میگردد شهریه به صورت اقساطی تضمین ۱۰۰٪ قبولی تخفیف ۶۰٪ برخی رشته ها با ارایه نمونه سوالات و تجربیات قبلی دیپلم ردی ها ترک تحصیلی ها تطبیقی [...]

نحوه گرفتن دیپلم رسمی در تبریز

By |می 9th, 2018|Categories: اخذ دیپلم در تبریز|Tags: , , , , |

نحوه گرفتن دیپلم رسمی در تبریز دیپلم رسمی در تبریز را می توان به صورت رسمی حضوری و غیر حضوری دریافت کرد. اما باید توجه داشته باشید با توجه به تبلیغاتی که در این زمینه ارایه می شود آگاه بود و از مشاوره، اطلاع رسانی و چگونگی دریافت دیپلم رسمی بهره گرفت. اینکه با توجه به سن، شرایط و شغل هر فردی چگونه می توان این مدرک را گرفت باید از کارشناسان و موسسه های معتبر اطلاعات گرفت. چرا که باید بدانید تصمیم به ادامه تحصیل در هر سن، مقطع و شرایطی قابل تقدیر بوده و عملکرد هوشمندانه خود را نشان داده اید. آموزشگاه کافاز در تبریز با آگاهی از [...]

Call Now Buttonمشاوره رایگان دوره ها