با دوره تعمیرات موبایل در تبریز آشنا شوید؛یکی از وسیله های پرکاربرد که با پیشرفت علم تکنولوژی ایجاد شد، گوشی موبایل می باشد که از آن در سراسر جهان استفاده می شود.افراد در هر سن و سالی می توانند از آن استفاده کنند و به رده سنی خاصی اختصاص ندارد. بنابراین در تمامی نقاط جهان مراکزی برای تعمیرات موبایل فعالیت می کنند که حین خراب شدن به آن رسیدگی کنند.

در شهر تبریز مراکز متعددی در این زمینه دایر می باشند که ما در زیر به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم و شرایط ثبت نام در کلاس های آموزشی و … را در اختیار شما قرار می دهیم:

سرفصل هایی که در کلاس های تخصصی دوره تعمیرات موبایل در تبریز ارائه می شوند کدامند؟

در کلاس های تعمیرات موبایل آموزشگاه کافاز سرفصل های آموزشی را برای تعمیرکاران ارائه داده اند.این سر فصل ها عبارتند از:

  1. تسلط کامل به ترمیم و تعمیر قطعات
  2. تسلط کامل به تعویض قطعات گوشی موبایل
  3. تسلط داشتن به عیب یابی انواع گوشی ها
  4. تسلط کامل به آی سی زنی و استفاده کردن از شابلون
  5. تسلط کامل به عمل تاچ و ال سی دی انواع گوشی های مختلف
  6. تسلط یافتن به باز و بست انواع گوشی های مختلف
  7. آموزش کامل جراحی روی لایه های متفاوت برد
  8. آشنایی با قسمت های سخت افزاری گوشی موبایل
  9. یادگیری کامل و تشخیص ایرادات موجود در بورد

با شرایط سنی مربوط به کلاس های دوره تعمیرات موبایل در تبریز آشنا شوید:

برای این که افراد در کلاس های آموزشی تعمیرات موبایل ثبت نام کنند حداقل رده سنی برای این کار، 12 ساله می باشد. هم چنین باید داوطلبان شرایط جسمی کامل در این زمینه داشته باشند.

برای شرکت در کلاس های تعمیرات موبایل به لحاظ جنسیتی شرایط خاصی وجود ندارد و هم بانوان و هم آقایان می توانند در این کلاس ها شرکت کنند.

البته اگر فردی تمایل داشته باشد بعد از اتمام کلاس ها از سازمان فنی و حرفه ای مدرک کسب کند باید حداقل مدرک سوم راهنمایی داشته باشد.

مدت زمان کلاس های آموزشی دوره تعمیرات موبایل در تبریز چند روز است؟

اکثر مراکزآموزش دوره تعمیرات موبایل در تبریز معمولا طی یک و نیم ماه کلاس ها را به اتمام می رسانند تا تعمیرکاران هر چه سریع تر بتوانند وارد بازار کار شوند. البته برای وارد شدن تعمیرکاران به بازار کار باید از طرف مرکز آموزشی مربوطه پشتیبانی شوند که در تبریز مراکز این کار را انجام می دهند و از تعمیرکاران حمایت می کنند.

البته اگر کلاس ها به صورت خصوصی و یا دو نفره برگزار شوند مدت زمان آن ها کمتر خواهد بود و کیفیت کلاس ها بهتر خواهد بود.

یکی از شغل های پردرآمد در جامعه امروزی تعمیرات موبایل می باشد. همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم به علت استفاده تمامی مردم از گوشی موبایل ، این کسب و کار همیشه در بازار خواهد بود و فعالیت دارد.

پس اگر به دنبال شغل مناسبی هستید که با حداقل مدرک تحصیلی در آمد خوبی داشته باشید توصیه می کنیم در کلاس های آموزشی دوره تعمیرات موبایل در تبریز در آموزشگاه کافاز شرکت کنید.