تعمیرات تخصصی موبایل

موبایل یکی از پرکاربردترین و عضو جدانشدنی زندگی امروزه افراد در هر گوشه وکناری است. با پیشرفت تکنولوژی نیاز بیشتری به این وسیله وجود دارد و همه مردم حتی کودکان نیز از این وسیله استفاده می‌کنند. بازی کردن، تماس تلفنی، ارتباط برقرار کردن با افراد، اطلاع از اخبار روز نیا، دسترسی به اینترنت و… تنها با یک لمس کوچک بر روی صفحه های گوشی، باعث شده است که افراد از این وسیله به میزان زیادی استفاده کنند.

یکی از مهم‌ترین مشکلات استفاده زیاد از تلفن همراه، آسیبی است که این گوشی‌ها پس از کار کردن زیاد و مداوم می‌بینند و نبود آن‌ها تقریبا زندگی افراد را مختل می‌کند.

تعمیرات تخصصی موبایل یکی از کارهایی است که امروزه بسیار مورد توجه قرا گرفته است و مردم بسیاری برای فراگیری آن به آموزشگاه‌ها مراجعه می‌کنند.

با این امکانات شما می‌توانید هم مشکلات ساده گوشی‌های همراه خود را برطرف کنید و هم منبع درآمد مناسبی داشته باشید.

تعمیرات تخصصی موبایل در آموزشگاه کافاز تبریز

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل یکی از پرطرافدارترین و تخصصی‌ترین دوره‌های تعمیرات در مجتمع‌های فنی و آموزشگاه‌ها است. دوره آموزش تعمیرات موبایل شامل تعمیرات انواع موبایل‌های لمسی و تعمیرات انواع موبایل‌های صفحه‌کلیدی می‌باشد.

ما در آموزشکاه کافاز می‌خواهیم به شما نحوه‌ی تعمیر یک گوشی همراه را بیاموزیم، تمایل شرکت کنندگان به آموزش سریع و به روز ما را وا‌می‌دارد تا حداکثر تلاش خویش را انجام دهیم

روند دوره آموزش تعمیرات موبایل به این گونه است که در مرحله اول مکانیزم و عیب یابی و تعویض تمام قطعات الکترونیکی که در موبایل ها وجود دارد، آموزش داده می‌شود و در مرحله دوم روش کار با تمام ابزاری که در دوره آموزش تعمیرات موبایل مورد استفاده قرار می‌گیرد گفته می‌شود. در مرحله سوم عیب یابی و تعمیرات مدارهای موبایل شرح داده می‌شود. در مرحله آخر نیز عیب یابی و تعمیرات قطعات موبایل تدریس می‌شود.

اساتید آموزشگاه تعمیرات تخصصی موبایل در تبریز، آموزشگاه کافاز با تجربه کافی در زمینه تعمیرات موبایل و بهره‌مندی از کارگاه‌های مجهز آموزش تعمیرات موبایل، تکنیک‌های جدید تعمیرات موبایل را به‌صورت تخصصی آموزش می‌دهند.

تعمیرات تخصصی موبایل

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل در تبریز

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز (سخت افزار-نرم افزار)

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل خود دارای دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار است. در آموزشگاه تخصصی مویابل در تبریز ، آموزشگاه کافاز شرایطی برای شما فراهم می‌آید تا در ابتدا درست انتخاب کنید و سپس راهنمای گام به گام با شما خواهد بود و در هر زمینه‌ای کمک می‌کند تا وارد بازار کار شوید.

در آموزشگاه تخصصی موبایل در تبریز همانند دیگر آموزشگاه های معتبر سرفصلهای ویژه‌ای را برای تعمیرکار موبایل شدن به شما خواهیم آموخت از جمله:

 1. آموزش الکترونیک عمومی برای درک بهتر سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات موبایل.
 2. توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم ابزار و تجهیزات کارگاه الکترونیک برای راحتی در دوره آموزش تعمیرات موبایل.
 3. توانایی تشخیص و بررسی مکانیزم مدارهای موبایل برای یادگیری بهتر.
 4. آشنایی با برندهای مختلف تلفن همراه موجود در بازار.
 5. آموزش نقشه خوانی و شماتیک.
 6. آموزش کار عملی با منبع تغذیه.
 7. آموزش کار عملی با مولتی مترهای رنج دستی و اتوماتیک.
 8. شناسایی قطعات.
 9. شناسایی و تست قطعات SMD.
 10. شابلون زدن.
 11. پایه سازی.
 12. مسیریابی مدارات.
 13. آموزش تعویض هارد.
 14. روش برداشتن IC چسبی.
 15. آموزش رفع عیب قطعی صدا همراه با نویز.
 16. آشنایی با پارامترها و نقاط ضعف و قوت دوربین برندهای مختلف.
 17. آموزش رفع عیب کارکرد سنسور دوربین و عیب یابی عدم بازشدن دوربین.
 18. آموزش رفع عیب عکس‌برداری مات.
 19. آموزش تمامی معایب مهم و خرابی های CPU.
 20. آموزش نحوه رفع عیب پرش آنتن و عدم آنت‌دهی.
 21. آموزش نحوه رفع عیب عدم آنتن دهی.
 22. آموزش تفاوت تاچ‌های خازنی و مقاومتی.
 23. آموزش نحوه تعویض صفحه لمسی touch screen.