برنامه نویسی یکی از مشاغل درآمدزا و لذت بخش است. بسیاری از مردم از یادگیری و کار برنامه نویسی می‌هراسند. برنامه‌نویسی یکی از بخش‌های بنیادین مهندسی است و یکی از مشاغل پر درآمد در نیا محسوب می‌شود.

یکی از محبوبترین سیستم عامل‌ها برای تلفن‌های هوشمند سیستم عامل اندروید است که قابلیت‌ها و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. این سیستم عامل غالب بر 80 درصد بازار گوشی هوشمند را به خود اختصاص داده است. اندروید به پشتیبانی شرکت گوگل به اوج محبوبیت و معروفیت رسیده است. که این رقم زور به روز رو به فزونی است.  سیستم عامل IOS تنها پردازنده‌های ARM را ساپورت می‌کند. اما سیستم عامل اندروید قابلیت نصب بر روی انواع پردازنده‌ها از جمله ARM را دارد. بسیاری از برندهای تلفن همراه از اندروید استفاده می‌کنند که افراد بنابر سلیقه و وضع مالی هریک از مدل‌ها و برندها را انتخاب می‌کنند. گستردگی در تنوع این بخش نیز به مخاطبان اندروید می‌افزاید.

این سیستم عامل بر روی انواع گوشی‌های گران قیمت و هم ارازانتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس مخاطبان اندروید همه قشرهای جامعه هستند. با برنامه نویسی اندروید در واقع شما مشتریانی از طیف گسترده اقتصادی جامعه خواهید داشت. اندروید قابلیت استفاده بر روی تبلت، تلویزیون و حتی ساعت مچی را هم دارد. همه اشخاصی که از این سیستم عامل استفاده می‌کنند مشتری‌های بالقوه برنامه نویسان اندروید به حساب می‌آیند.

اندروید یک سیستم عامل متن باز (Open source) است. امکان دسترسی به کدهای منبع وجود دارد و هسته اندروید در اختیار همه قرار دارد. به همین دلیل این امکان فراهم آمده که بتوان با برنامه نویسی اندروید درآمدزایی کرد. زبان اصلی که فریم ورک این سیستم عامل به کار می‌برد، جاوا است. در واقع اندروید بر پایه جاوا است. در صورت اشنایی با زبان برنامه نویسی جاوا کار شما بسیار راحتتر خواهد شد. روش‌های زیاری برای ایجاد اپلیکیشن اندروید وجود دارد. می‌توان از ابزار، فریم ورک و زبان‌های مختلف برنامه نویسی برای اندروید استفاده کرد.

برنامه نویسی اندروید در تبریز

ضرورت یادگیری برنامه نویسی اندروید در تبریز

داشتن نرم‌افزار اختصاصی برای هر شرکت نیازی است که امروزه احساس می‌شود. همین امر سبب می‌شود که برنامه‌نویسان اندروید هیچ گاه بیکار نباشند همیشه در پی کسب درآمد باشند. با توجه به استفاده گسترده مردم از گوشی‌های هوشمند اندروید داشتن نرم‌افزار اختصاصی برای هر برند یکی از روش بازاریابی است.

سادگی و سهولت در فراگیری اندروید یکی از مزیت‌های آن است. می توان به طرح ایده و پیاده‌سازی آن اپلیکیشن‌هایی به وجود بیاورید. با فروش آن به درآمدهای بالایی بسته به نوع و کارآمد بودن اپلیکیشن خود برسید. آینده روشنی در انتظار برنامه نویسان اندروید است. بدون شک اگر نرم افزارهای اندروید جای ترقی نداشتند هیچ گاه شرکت‌هایی همچون فیسبوک یا یوتیوب و.. روی آن سرمایه گذاری نمی‌کردند.

اگر علاقمند به یادگیری برنامه نویسی اندروید در تبریز برای گوشی هوشمند هستید و چیزی از برنامه نویسی نمی‌دانید. پیشنهاد می کنیم که شروع کنید و اندروید را فرا بگیرید، زیرا یادگیری اندروید بسیار آسان است.

دوره‌ آموزشی برنامه نویسی اندروید در تبریز در آموزشگاه کافاز در خدمت شماست و شما  از طریق آموزش‌های  آموزشگاه کافاز می‌توانید قدم به عرصه‌ی برنامه نویسی بگذارید، سایت کافاز درصدد است تا بتواند  به خوبی شما را با این بخش از دنیای برنامه نویسی آشنا کند، با برنامه نویسی اندروید شما توانایی ایجاد تمام اپلیکیشن‌های اندرود را خواهید داشت. این دوره با پوشش کامل سرفصل‌های آموزشی و تمام موارد مربوط به برنامه نویسی ارائه خواهد شد.