دوره تخصصی آموزش نصب و تعمیر پکیج در تبریز در کارگاه بزرگ پکیج در تبریز ویژه بازار کار.04133352023  –09306301632

دوستان عزیز توجه فرمایند که تفاوت اصلی مرکز ما با سایر مراکز در نحوه آموزش و امور مورد آموزش و مدارک رسمی و بین المللی و نیز میزان کار عملی و پرداختن به موضوع آموزش تعمیر و نصب و نیز عیب یابی پکیج می باشد .

-با تائید مدیران مرکز آموزشی شهریه دوره در سه قسط دریافت میگردد و کار آموزان میتوانند بصورت اقساطی شهریه دوره را پرداخت نمایند .

-آموزش عملی و تخصصی نصب و راه اندازی انواع پکیج و شوفاژ دیواری

-آموزش عیب یابی و تعمیر (مکانیکی و برد اکترونیکی) که این آموزش ها را فقط این آموزشگاه به صورت کاملا عملی و تخصصی در فضای مجهز آموزش میدهد.

-دوره ها بصورت تئوری و عملی با اساتید مجرب و بازار محور خواهد بود.
-پشتیبانی کامل از کارآموزان قبل و بعد از پایان دوره بعمل خواهد آمد.

-بهترین فرصت برای افرادیکه به دنبال شغل پاره وقت پردرآمد هستند

برای مشاوره و ثبت نام و استفاده از تخفیفات ویژه آموزش نصب پکیج با ما تماس بگیرید.

04133352023

09306301632

آموزش نصب پکیج در شهر تبریز

در چند سال اخیر استفاده از پکیج در داخل خانه‌ها یکی از متداول‌ترین وسایل گرمایشی در ایران و سراسر دنیا به شمار می‌‌آید. پکیج وسیله‌ای است به عنوان جایگزین موتورخانه شوفاژ در خانه، آب گرم مورد نیاز جهت گرم کردن فضای داخل خانه، شستشو، استحمام و … را فراهم می‌کند. از دلایل استقبال از پکیج می‌توان به اشغال کردن فضای کم، ایمنی بالا، توجیه اقتصادی آن اشاره کرد.

شهر تبریز نیز به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران، در استفاده از پکیج‌ها پیشگام بوده و جز اولین شهرها در کشور بوده که از این تکنولوژی در داخل خانه‌ها استفاده کرده‌اند. به تبع گسترش این وسیله در ایران یک شغل و بازار کار جدید ایجاد شده است

این بازار کار می‌تواند درآمد بسیار مناسبی برای شخص به وجود بیاورد. نصب پکیج نیازمند تخصص خاصی بوده و شخصی که در این زمینه کار می‌کند علاوه بر تخصص باید دارای توانایی جسمی قوی، هوش بالا نیز داشته باشد. همچنین فردی که بخواهد وارد این حوزه جدید کاری شود باید با مهارت‌های عمومی نصب و تعمیر انواع آبگرمکن، شوفاژ و استفاده از این ابزارها آشنا باشد.

 آموزش نصب پکیج در تبریز

 

پس با توجه به مطالب بیان شده، شما اگر می‌خواهید به عنوان یک نصاب ماهر در سطح شهر تبریز مطرح باشید. باید آموزش‌های لازم در این زمینه را ببیند تا توانایی‌های شما در این بیشتر گردد. حال باید به کدام مرکز برای آموزش نصب پکیج مراجعه کرد؟

اگر در داخل شهر و یا بر روی اینترنت جستجو کرده باشید می‌توانید تبلیغات مختلفی از دوره‌های آموزش نصب پکیج در تبریز ببینید. مراکز مختلفی از جمله سازمان فنی و حرفه‌ای استان و همچنین آموزشگاه‌های خصوصی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای در زمینه آموزش نصب پکیج در تبریز کار می‌کنند.

کلاس‌های این آموزشگاه به دو صورت تئوری و عملی خواهد بود. کارآموزان ابتدا در بخش تئوری با مفاهیم ابتدایی در مورد پکیج آشنا خواهند شد و بعد از آن وارد مرحله عملی شده و به صورت کاملاً عملی با نصب پکیج آشنا خواهند شد. سرفصل‌هایی که در بیشتر این آموزشگاه‌هایی که در زمینه آموزش نصب پکیج در تبریز فعالیت می‌کنند.

سر فصل های آموزش نصب پکیج در تبریز

·         نصب و راه‌اندازی پکیج و شوفاژ دیواری

·         عملکرد هر یک از قطعات پکیج و آبگرمکن

·         سرویس و هواگیری پکیج بوتان آنالوگ

·         سرویس و هواگیری پکیج بوتان دیجیتال

·         سرویس و نگهداری پکیج بوتان ایران رادیاتور

·         سرویس و هواگیری پکیج تمام اتوماتیک

·         سرویس و نگهداری پکیج‌های خارجی

·         نصب و سرویس پکیج‌های تک مبدل و دو مبدل

·         نصب پکیج‌های بدون فن

·         آموزش برد الکتریکی انواع پکیج

·         آموزش مرحله به مرحله راه‌اندازی پکیج

·         تست منبع تغذیه فن

·         تست ترانسفورماتور تغذیه

·         تست سنسور گرمایشی و مصرفی

·         تست کلید حد

·         تست شیر برق و دیافراگم پکیج‌های دو مبدل

·         تست فلو سوئیچ پکیج‌های تک مبدل و دو مبدل

·         تست میکروسوئیچ پکیج‌های دو مبدل

·         تست فشار پکیج

·         تست وریستور

 آموزش نصب پکیج در تبریز

 

در همه آموزشگاه‌های شهر تبریز از بهترین اساتید برای آموزش استفاده خواهد شد. در آموزش پکیج در تبریز از بهترین و جدیدترین وسایل برای آموزش استفاده خواهد شد. در صورتی که افراد شهرستانی مایل به یادگیری نصب پکیج در شهر تبریز باشند، آموزشگاه‌ها برای آن‌ها امکانات خوابگاهی فراهم خواهند کرد.

 همچنین کارآموزان می‌توانند از پشتیبانی شش ماهه اساتید بعد از پایان دوره‌ها بهره بگیرند. پس اگر دوست دارید در نصب پکیج استادکار ماهری باشید، شهر تبریز با توجه به امکانات و آموزشگاه‌های بسیار عالی می‌تواند بهترین مکان برای همه علاقه‌مندان سراسر کشور از جمله استان‌های شمال غرب باشد.